Pracovné ponuky
SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Robotický vysávač Xiaomi Roborock S50 2. generácie s mokrým čistením sa opäť dostáva do skvelého výpredaja

Šikovného pomocníka do domácnosti aktuálne zoženieš už za 323,40 eur

Vysávanie, či umývanie podlahy. Obe aktivity väčšina z nás považuje za otravné a najradšej by sa ich zbavila. Riešením by mohol byť práve tento robotický vysávač z výrobne spoločnosti Xiaomi, ktorý vám uľahčí život a ušetrí množstvo času. Skvelou správou takisto je, že Xiaomi Roborock S50 2. generácie aktuálne zoženieš za najnižšiu cenu odkedy sa vôbec objavil na trhu.

Xiaomi Roborock S50

Poradí si s akýmkoľvek povrchom

Robotický vysávač Xiaomi Roborock S50 2. generácie je nástupcom úspešného modelu 1. generácie, pričom oproti svojmu predchodcovi prichádza s viacerými vylepšeniami, ktoré určite oceníte. Ohromí vás nie len sacím výkonom na úrovni až 2000 Pa, ale aj špeciálnymi režimami, vďaka ktorým môžete vysávať nie len klasické podlahy, ale aj zložitejšie povrchy, napríklad koberce. Oproti predchodcovi však prichádza s jednou zásadnou novinkou a tou je možnosť mokrého čistenia.

xiaomi roborock s50 2. generacia
Zdroj: Produktová fotografia

Vďaka skvelému výkonnému motoru japonskej výroby sa nemusíte obávať nedokonale vyčistených povrchov. Väčšina robotických vysávačov si neporadí so strapatým kobercom, no pre Roborock S50 2. generácie je aj takýto povrch úplná hračka.

Skvelý pomocník do domácnosti pre alergikov

Ak patríte medzi alergikov, Roborock S50 2. generácie je naozaj výbornou voľbou, ak chcete udržiavať vašu domácnosť čistú od alergénov a malých prachových častíc. Guľatá kefa zo spodnej časti robota vháňa do jeho útrob aj tie najmenšie nečistoty, ktoré prechádzajú cez kvalitný HEPA filter. Ten zachytáva aj tie najmenšie prachové častice, takže sa stačí starať iba o jeho údržbu. Čistiť treba aj pomerne veľkú 0,48 l nádobu, ktorá v bežnej domácnosti tak rýchlo nezaplní.

xiaomi roborock s50 2. generacia 3
Zdroj: Produktová fotografia

Orientácia na úrovni

Zbytočné nabúravanie do objektov, obité rohy na stoloch či skrinkách sú už dávno minulosťou. Pokročilá laserová navigácia zmapuje okamžite celú domácnosť. Laserovému skeneru pritom v orientácii ďalej dopomáhajú ultrasonický skener, detektor schodov, stien ako aj protikolízny detektor.

xiaomi roborock s50 2. generacia 2
Zdroj: Produktová fotografia

Mokré čistenie

Pomaly ale isto sa dostávame ku najväčšej výhode tohto robotického vysávača, ktorou je už spomínané mokré čistenie. Celý mechanizmus sa spolieha na bionický rastlinný filter, ktorý disponuje 100 ml nádobkou na vodu. V tomto režime môže vysávač pracovať až po dobu 60 minút, pričom dokáže vyčistiť až neuveriteľných 125 m².

xiaomi roborock s50 2. generacie 4
Zdroj: Produktová fotografia

Ďalšie dôležité parametre a funkcie

  • Tiché upratovanie – hlučnosť iba 54 – 67 dB
  • Štýlový a luxusný dizajn
  • Výdrž na jedno nabitie až 150 minút
  • Ovládanie prostredníctvom mobilnej aplikácie
  • Množstvo upratovacích režimov

Xiaomi Roborock S50

Xiaomi Roborock S50 2. generácie je momentálne v naozaj výbornej akcii na e-shope TomTop.com, ktorý ho v bleskovom výpredaji ponúka už za 323,40 eur s bezplatnou dopravou z nemeckého skladu. Vďaka doprave z nemeckého skladu bude dodanie nie len expresné, ale zároveň bez akýchkoľvek ďalších poplatkov ako clo či DPH. Len pre porovnanie, tento model zoženiete v našich končinách za zhruba 395 eur, takže úspora je celkom značná.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close