SpravodajstvoTIP REDAKCIEXiaomi
Trendy

Daj zbohom vysávaniu a umývaniu s vysávačom XIAOMI ROBOROCK S50 v parádnej zľave. Doma ho môžeš mať už za 5 dní

Zametanie a umývanie podlahy je otravou. O tom by vedeli hovoriť hlavne naše nežnejšie polovičky. Ak by ste sa chceli vyhnúť tejto činnosti tak máte dve možnosti, buď to niekto spraví za Vás čo z pravidla je nákladné alebo investujete do robotického vysávača. S prvou variantov Vám nevieme pomôcť, ale s tou druhou áno – XIAOMI MIJIA ROBOROCK S50.

XIAOMI MIJIA ROBOROCK S50 ROBOT

Aktuálne by sme Vám radi dali do pozornosti prebiehajúcu akciu na robotický vysávač XIAOMI MIJIA ROBOROCK S50, ktorý je dostupný za jednu z najlepších výpredajových cien – 378€ (za podmienky využitia kupónu „CMXMS50“ môžete cenu zraziť ešte o 10 dolárov. Kupón je však platný len pre prvých desiatich z Vás) spolu aj s poštovným a čerešničkou na torte je jeho dostupnosť v nemeckom sklade s doručením do 5 pracovných dní čo znamená, že sa vyhnete doplácaniu CLA a prípadného DPH a budúci víkend pri veľkom upratovaní môžete mať vyložené nohy na stole.

Zdroj: produktová fotografia

Roborock S50 je inteligentný vysávač, ktorý dokáže okrem povysávania aj umyť pohľadu. Vysávač pri „prvom“ prejazde bytom ho povysáva a následne pri druhom kolečku do roboty zapojí mop, ktorým ho aj vyumýva.

Tento robotický vysávač vyumýva každý časť bytu. Disponuje totiž 360 stupňovým senzorom, ktorý umožňuje zoskenovať miestnosť 1800-krát za sekundu. Výsledkom je, že dokáže v reálnom čase meniť smer jazdy a to tak, aby čo najefektívnejšie vyčistil podlahu. Celkovo disponuje až 13 senzormi, napríklad senzorom detekcie schodov, zodvihnutia, kompasom či SLAM navigáciou.

Tip pre vás  Xiaomi Redmi 7 dostáva aktualizáciu MIUI nadstavby. Prináša podporu tmavej témy
Zdroj: produktová fotografia

Vysávač sa ďalej chváli špeciálnym filtrom, ktorý je založený na rastlinnom bionickom princípe. Pričom je ho možné čistiť vodou. Robot ďalej disponuje veľkou batériou s kapacitou 5200mAh a vysokým výkonnom 2000Pa, vďaka ktorémusi poradí so všetkými nečistotami dokonca aj s korálkami, malými drievkami a podobne, ktoré na svojej ceste stretne. Vysávač dokáže aktívne pracovať približne 2.5 hodiny na jedno nabitie.

Zdroj: produktová fotografiac

Samozrejmosťou je aj možnosť prepojenia vysávača s aplikáciou Mi Home, ktorá umožňuje napríklad plánovanie vysávania, sledovanie progresu a podobne.

 

Mi Home
Mi Home
Developer: Xiaomi Inc.
Price: Free

Ak Vás vysávač zaujal tak ho nájdeš na odkaze nižšie. Mimochodom, odporúčame sa Vám poponáhľať, akcia totiž bude aktívna len niekoľko nasledujúcich dní pričom ako ubúdajú tak cena sa postupne zvyšuje.

XIAOMI MIJIA ROBOROCK S50 ROBOT

Zdroj: vlastný

 

Dostávajte tie najlepšie a najnovšie informácie z VoSveteit.sk

Odoslaním e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close