Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Robotický vysávač 360 S5 s laserovou navigáciou aktuálne kúpiš za skvelú cenu. Nepremeškaj to!

Neváhaj využiť exkluzívny zľavový kupón a bezplatné expresne rýchle doručenie z EÚ skladu bez ďalších dodatočných poplatkov.

Výrobcov kvalitných robotických vysávačov je dnes na trhu už niekoľko desiatok a z portfólia všetkých výrobcov je naozaj ťažké vybrať si ten správny model do svojej domácnosti. Práve preto ti dnes dávame od pozornosti ďalší zaujímavý robotický vysávač 360 S5, ktorý rozhodne zaujme nie len svojimi špecifikáciami, ale aj funkciami a luxusne nízkou cenou. Pozn. redakcie: robotický vysávač 360 S5 nájdete na slovenskom a českom trhu pod označením Symbo LASERBOT 360 S5.

Robotický vysávač 360 S5 za skvelých 234,99 eur nájdeš na Geekmaxi.com. PS: nezabudni na kupón „W4B9ti3Q“

Špičkový sací výkon

Robotický vysávač 360 S5 vsádza na overený kvalitný japonský motor značky NIDEC, ktorý v tomto prípade disponuje sacím tlakom 2 000 Pa. Vďaka tak veľkému saciemu výkonu dokáže vysávač bezproblémovo vysať aj náročnejšie povrchy ako koberce, rohy v miestnostiach, ale aj väčšie nečistoty ako vlasy, či kuchynský neporiadok. 

roboticky vysavac 360 s5 4
Zdroj: Geekmaxi

Poradí si so všetkými prekážkami

O robotický vysávač 360 S5 sa báť nemusíš. Svoju prácu môže vykonávať aj bez tvojej prítomnosti, keďže disponuje hneď niekoľkými senzormi, vďaka ktorým sa nestratí ani v tých najväčších kútoch v tvojej domácnosti. Ťažko prístupné miesta sú preňho hračkou, pričom sa nebojí ani vyšších prechodov do výšky až 1,5 cm (napríklad prah dverí, koberec). Vybavený je aj protipádovým senzorom, takže z pádu zo schodov nemusíš mať žiadne obavy. 

roboticky vysavac 360 s5 1
Zdroj: Geekmaxi

Ruka v ruke s pokročilými funkciami ide aj laserový navigačný systém, vďaka ktorému sa vysávač pohybovať omnoho efektívnejšie a cielenejšie. Vďaka laserovému mapovaniu celej domácnosti sú k dispozícii ako mapa celej domácnosti a jej rozdelenie na jednotlivé miestnosti, tak aj funkcie ako cielené vysávanie, či zakázané zóny na vybraných miestach. 

roboticky vysavac 360 s5 3
Zdroj: Geekmaxi

Špičkové špecifikácie

Na záver by sme určite spomenuli aj prítomnosť kvalitného HEPA filtra, ktorý dokáže zachytiť až 99,96% všetkých nečistôt v domácnosti, čo ocenia najmä alergici. Keďže väčšina z nás aktuálne trávi čas doma, určite poteší aj informácia, že vysávač počas chodu nie je takmer vôbec počuť (hluk iba 65 decibelov). Taktiež poteší až 550 ml nádoba na nečistoty, ako aj maximálna doba prevádzky až 120 minút na jedno nabitie. 

Robotický vysávač 360 S5 za skvelých 234,99 eur nájdeš na Geekmaxi.com. PS: nezabudni na kupón „W4B9ti3Q“

Robotický vysávač 360 S5 momentálne nájdeš už za skvelých 234,99 eur na e-shope Geekmaxi.com. Pre zrazenie ceny si však nezabudni uplatniť špeciálny zľavový kupón „W4B9ti3Q“. Čo sa týka dopravy, za expresne rýchlu dopravu z EÚ skladu neplatíš žiadne ďalšie poplatky či už priamo týkajúce sa dopravy, alebo poplatky ako clo a DPH. 

 
 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close