SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Reproduktor Tronsmart Element T6 Max s výkonom 60W je aktuálne dostupný v neodolateľnej zľave

Jeden z najlepších reproduktorov od výrobcu Tronsmart opäť prichádza s neodolateľnou cenovkou v nemeckom sklade.

Výkonný reproduktor by nemal chýbať v žiadnej domácnosti, na chate, či na dovolenke pri mori. Nemáme však na mysli malé prenosné reproduktory, ktoré častokrát nie je počuť ani na pár metrov. Ich cenovka je zväčša neodolateľne nízka, no už s malým príplatkom môžete mať neporovnateľne väčší hudobný zážitok. Takýmto reproduktorom je aj Element T6 Max od overeného výrobcu Tronsmart. Cenovka tohto výborného reproduktoru s výkonom až 60W aktuálne padá na historické minimum, pričom si ho môžete zaobstarať aj z nemeckého skladu bez akýchkoľvek zbytočných poplatkov navyše. 

Tronsmart Element T6 Max za 60,35 eur nájdeš na Geekbuying.com

Tronsmart Element T6 Max

Element T6 Max sa vyznačuje najmä skvelým 360-stupňovým zvukom, ktorý sa doslova rozprestiera v každom rohu miestnosti, v ktorej je reproduktor umiestnený. O dokonalý zvuk sa stará až štvorica výškových reproduktorov a 1 basový reproduktor s výkonom až 60W. Silný basový podpis reproduktoru pritom dopĺňa až 8 pasívnych žiaričov

Recenzia na Bluetooth reproduktor Tronsmart T6 Max
Zdroj: Vosveteit.sk
Reproduktor sa však vyznačuje aj náramne jemným a elegantným dizajnom. S veľkosťou väčšieho prenosného reproduktoru je pritom vhodný nie len na umiestnenie do domácnosti, ale aj na stanovačky, návštevy chaty, či iných udalostí v interiéri, ale aj exteriéri. 
_Bluetooth reproduktor Tronsmart T6
Zdroj: Vosveteit.sk

Aj napriek svojmu netradične veľkému výkonu ponúka reproduktor Element T6 Max dlhú výdrž na jedno nabitie batérie. Tá vďaka svojej kapacite až 12 000 mAh dokáže prehrávať hudbu po dobu až 20 hodín na jedno nabitie pri 50% hlasitosti. 

Tronsmart T6 Max_recenzia_tlacidla ovladania
Zdroj: Vosveteit.sk

Pri použití v exteriéri sa určite bude hodiť aj stupeň ochrany na úrovni IPX5, ktorý zabezpečuje stabilnú prevádzku aj vo vlhkejšom prostredí, či pri náhodnom poliatí vodou. 

Tronsmart T6 Max_recenzia_vystupy_2
Zdroj: Vosveteit.sk

Ovládanie reproduktoru je náramne jednoduché a intuitívne. Na dotykovom paneli nájdete všetky potrebné funkcie, pričom reproduktor môžete samozrejme bezproblémovo prepojiť s vašim smartfónom. K dispozícii je nie len klasické pripojenie pomocou Bluetooth, ale aj rýchlejšie pripojenie prostredníctvom NFC, či AUX. 

Tronsmart Element T6 Max za 60,35 eur nájdeš na Geekbuying.com

Reproduktor Tronsmart Element T6 Max nájdete momentálne v bezkonkurenčnej akcii na e-shope Geekbuying.com už za 60,35 eur s bezplatným doručením z nemeckého skladu. Pre zníženie ceny však nezabudnite zadať zľavový kupón „56DMPFM5.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close