SpravodajstvoWindows

Remix OS je kópiou Continuua v podaní ex-inžinierov spoločnosti Google

V poslednej dobe sa na zahraničných internetových portáloch rozmohli tablety s operačným systémom Remix OS, ktoré sa chvália rozhraním Windowsu a možnosťami Androidu. Po pravde mnoho expertov veľkú šancu danému systému nedávali, avšak nový koncept očividne zaujal širšie spektrum používateľov.

Ak sa však pýtate ako tento OS vyzerá, tak vás možno odpoveď prekvapí, inšpiráciu totiž očividne hľadal vo funkcionalite Continuum. Totiž po prepojení zariadenia s väčšou obrazovkou, napríklad pomocou HDMI konektora sa náramne podobá dielu z kuchyne Microsoftu, veď posúďte sami.

Rozhranie operačného systému Remix OS

Zdroj: windowsapps.cz

Ako môžete vyššie vidieť, tak vývojári v princípe priniesli rovnaké rozhranie ako v Continuue, teda okrem redizajnu ikoniek, ktoré vo svojej podstate aj tak vychádzajú z originálu a ešte sú dokonca umiestnené aj na rovnakom mieste.

Čo na to hovoríte vy?

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close