Spravodajstvo

VIDEO | 10 dôvodov pre upgrade na Windows 10: Microsoft Edge

Microsoft len pred tromi dňami vypustil prvé reklamné video, ktoré nesie názov „10 dôvodov pre upgrade na Windows 10“, v ktorom opisuje Windows 10 ako to najlepšie z Windowsu 7 a 8.1. Deň na to vypustil ďalšie video, „Budúcnosť začína teraz“, ktoré sa nieslo v duchu zdieľania dát. Včera, vo večerných hodinách si Microsoft prichystal pre nás ďalšiu reklamu, v ktorej tentokrát propaguje internetový prehliadač Microsoft Edge. Medzi hlavné prvky, ktoré Microsoft vo videu predstavuje je možnosť písania priamo na obrazovke internetového prehliadača, možnosť ukladanie stránok na neskoršie prezeranie ako aj ďalšie zaujímavé funkcionality, ktoré si môžete pozrieť nižšie vo videu.

Ako vás oslovil tento reklamný spot?

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close