NovinkyWindows 10

Redstone 5 aktualizácia príde „skôr ako by ste čakali“, tento týždeň to však ešte nebude

Začiatkom týždňa sme vám priniesli informácie týkajúce sa oficiálneho pomenovania Redstone 4 aktualizácie ako aj prehľad najočakávanejších zmien. Nuž, Microsoft pozerá výrazne dopredu. V rámci webcastu Microsoft potvrdil, že intenzívne pracuje na už ďalšej veľkej aktualizácii Redstone 5 ako aj to, že v rámci okruhu Windows Insider – Skip Ahead okruhu príde už čoskoro. Konkrétne povedal, že „príde skôr ako si myslíme“, a doplnil, že tento týždeň to ešte nebude.

Okruh Windows Insider – Skip Ahead je testovací okruh, v rámci ktorého sú dostupné skoré ranné verzie zostavenia Windows 10. Menej skúseným používateľom sa určite neodporúča zapájať sa do tohto okruhu, je totiž vysoko pravdepodobné, že viacero funkcionalít v rámci tohto okruhu je limitovaných alebo nefunkčných.

Zdroj: Twitter

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Pridaj komentár

Close
Close