SpravodajstvoXiaomi

Redmi Smart Band Pro: Na povrch vyplávali renderdy nového fitness náramku. Predstavený bude čo nevidieť! Čo prinesie?

Xiaomi po boku modelovej rady smartfónov Redmi Note 11, predstaví i fitness náramok.

Dnes už vieme, že Xiaomi má v pláne 28. októbra, teda v najbližší štvrtok, predstaviť produktovú radu smartfónov Redmi Note 11. Tá podľa uniknutých informácií, bude skutočne výnimočnou a prinesie viacero špecifikácií vlajkových lodí i do kategórie dostupnejších telefónov.

Dnes už však vieme, že Xiaomi predstaví okrem iného i fitness náramok. Pôjde konkrétne o Redmi Smart Band Pro, ktorý by mal byť nástupcom Mi Band 4C. Nová generácia náramku prinesie viacero zmien a jednou z nich bude aj vzhľad. Na tému upozorňuje portál canaltech.com.

Redmi Smart Band Pro bude predstavený po boku telefónov Note 11

Ako môžete vidieť nižšie, tak dizajn bude skutočne vyčnievať oproti líniám, s ktorými sme sa mohli u spoločnosti Xiaomi doposiaľ stretnúť. Podľa aktuálnych správ ponúkne 1,08“ displej. Rovnako z publikovaných náhľadov možno vyčítať, že predná stena náramku je takmer plne vyplnenou displejom s minimálnymi rámčekmi naokolo.To by sa malo premietnuť do väčšej plochy na prezeranie obsahu, času, štatistík, ale i do väčšieho a komfortnejšieho priestoru pre pohodlné dotyky pri prechádzaní funkciami.

Redmi Smart Band Pro_1
Via canaltech.com.br

Aktuálne dostupné správy však mnoho ďalších informácií o náramku neponúkajú. Malo by ísť však o priameho konkurenta pre Galaxy Fit, či Huawei Watch Fit. Chytrý náramok zjavne rovnako ponúkne viacero základných funkcií, ako je napríklad monitoring tepu srdca, podpora viacerých športových režimov, a šepká sa dokonca i o prítomnosti GPS modulu.

Redmi Smart Band Pro_2
Via canaltech.com.br

V každom prípade, viac sa dozvieme o pripravovanom náramku už o pár dní. Pevne však veríme, ako sme u Redmi zvyknutí, že pôjde o cenovo dostupnejšie zariadenia, tak ako je to v prípade smartfónov.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close