SpravodajstvoXiaomi

Redmi ohlasuje limitovanú edíciu zariadení Redmi K20 Pro Avengers

Spoločnosť Redmi predstavila zariadenie Redmi K20 Pro v prevedení Avengers

Spoločnosť Redmi práve ohlásila limitovanú edíciu zariadení Redmi K20 Pro v prevedení Avengers, ktorá je dodáva v špeciálnom balení s modrým puzdrom. Na tému upozorňuje portál Fonearena.com.

Zdroj: Redmi (Weibo)

Redmi K20 Pro Avengers

Ostatné parametre zariadenia zostávajú bezo zmeny. 6,39“ AMOLED FULL HD+ displej so vstavaným skenerom odtlačkov prstov s minimálnymi rámčekmi naokolo (2,1mm), procesorom Qualcom Snapdragon 855, 8GB RAM + 64GB/128GB/256GB úložným priestorom, najnovším Androidom a nadstavbou MIUI 10, 48-megapixelový zadný fotoaparát so snímačom Sony IMX586, 8-megapixelovým teleobjektívom s 2x bezstratovým priblížením a 13-megapixelovým 124,8 ° ultra-širokým snímačom, 20-megapixelovým predným fotoaparátom a batéria o kapacite 4000mAh s podporou rýchleho nabíjania.

Zdroj: Redmi (Weibo)

Spoločnosť zatiaľ oficiálne neoznámila dostupnosť zariadenia v obchodoch, a ani to či bude dostupné len v domovskej Číne, alebo aj v iných krajinách.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close