SpravodajstvoXiaomi

Redmi Note 7 prežil výlet do vesmíru, kde sa mu podarilo zachytiť unikátne snímky

Xiaomi Redmi Note 7 je smartfón, ktorý bez pochyby patrí na trhu medzi zariadenia s najlepším pomerom cena : výko. A to nie len vďaka procesoru Qualcomm Snapdragon 675 či grafickému čipu Adreno 512, ale hlavne vďaka 48MP fotoaparátu, ktorý vo svojej cenovej kategórii nemá obdobu.

Out of the world

Spoločnosť Xiaomi v rámci propagačnej kampane „Out of the world/Mimo sveta“ si tentokrát pre fanúšikov spoločnosti pripravilo skutočne zaujímavý test – telefón pripevnili na špeciálne upravený balón, ktorý poslali do výšky 35 kilometrov nad našimi hlavami. Informoval o tom CEO spoločnosti Redmi, Lu Weibing, prostredníctom sociálnej siete Wiebo.

Xiaomi Redmi Note 7 poslali do vesmiru
Zdroj: Lu Weibing (Weibo)

Zariadenie bolo tak vystavené skutočne nepriaznivým podmienkam v podobe teplôt hlboko pod 0 °C, konkrétne v najvyššom bode vo výške 35 kilometrov bola nameraná teplota -58 °C. Treba ešte podotknúť, že zariadenie v priebehu niekoľkých minút prešlo výraznými teplotnými zmenami.

Ako to celé prebehlo sj môžete pozrieť na videu nižšie.

Otestovali jsme odolnost nového Redmi Note 7. Poslali jsme #RedmiNote7 do vesmíru a zpět! Není to úžasné?#VesmirnaMise

Uverejnil používateľ Xiaomi Česká republika Pondelok 6. mája 2019

Xiaomi Remi Note 7

Zdroj: Weibo.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close