SpravodajstvoXiaomi

Redmi Note 10 JE je prvý smartfón od Redmi s certifikáciou IP68 a lákavou cenou!

Redmi Note 10 JE je novým smartfónom od spoločnosti Redmi s certifikáciou IP68 a Snapdragonom 480. Jeho cena vás dostane!

Aj vy ste ostali prekvapení, keď ste si prečítali názov nového smartfónu od spoločnosti Redmi? Nebudeme klamať, ani my sme nečakali príchod ďalšieho smartfónu z modelovej rady Redmi Note. Dcérska spoločnosť Xiaomi sa však rozhodla priniesť nám veľmi lákavý model s názvom Redmi Note 10 JE, ktorý prekvapí nielen svojou výbavou, ale i certifikáciou pre vodeodolnosť, ktorú nájdeme v portfóliu spoločnosti len u vrcholného Mi 11 Ultra. Prečo je však smartfón príliš ideálny na to, aby bol dostupný aj u nás? Odpoveď nám prináša portál Xiaomiadictos.com.

5G smartfón za dostupnú cenu

Keď sa pozrieme na dizajn modelu, uvidíme v ňom už nám známy Redmi Note 10 5G. Výbava je však úplne iná a neslávny čipset od spoločnosti MediaTek nahradil u modelu Redmi Note 10 JE Snapdragon 480 s podporou 5G konektivity. Model môžeme nájsť na trhu s pamäťovou konfiguráciou 4G RAM a 64GB interného úložiska.

Poteší i veľká 4800mAh batéria s podporou 18W nabíjania. Ak vás výbava modelu doteraz neoslovila, tak vyzdvihneme i 6.67″ IPS LCD displej s podporou 90Hz obnovovacej frekvencie. Redmi Note 10 JE sa pýši i NFC konektivitou, 48mpx hlavným snímačom kamery a taktiež certifikáciou IP68 dostupnou len v smartfóne Mi 11 Ultra! Vďaka nej smartfón zvládne ponorenie do hĺbky 1.5m až na 30 minút!

Ako je to s dostupnosťou Redmi Note 10 JE?

Najprv by sme radi spomenuli cenu. Tá štartuje na úrovni približne 260 dolárov, čo je v prepočte cca 219€. Certifikácia IP68 a podpora konektivity piatej generácie? Sem s tým! Ibaže by nie. Ak ste si už začali robiť zálusk na tento model, tak vás nepotešíme. Nový model zo série Redmi Note 10 bol zatiaľ predstavený len v Japonsku a o globálnej distribúcii nepadlo ani slovo. Ako sa však vraví, nádej odchádza posledná a dúfame, že sa model objaví i na našich predajných pultoch.

Pozdáva sa vám takto vybavený smartfón? A myslíte, že sa objaví i na európskom trhu? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close