Spravodajstvo

Redmi 8A dostáva aktualizáciu s MIUI 12.5. Tieto ďalšie zariadenia, sú poslednými bez aktualizácie!

Xiaomi začalo s distribúciou MIUI 12.5 nadstavby pre smartfón Redmi 8A. Spoločnosti zostáva aktualizovať už iba 4 smartfóny. Ktoré to sú?

Xiaomi sa v posledných týždňoch rozbehlo s uvoľňovaním aktualizáciu MIUI 12.5 pre ďalšie a ďalšie zariadenia. Len pár dní sme poukazovali na aktuálne verzie softwaru smartfónov spoločnosti, či na aktualizácie zariadení, ako sú Redmi 8, Note 8 Pro a ďalšie.

Najnovšie sa medzi aktualizované zariadenia pripája ďalší populárny smartfón. Ide konkrétne o telefón Redmi 8A. Na tému upozorňuje portál Xiamiadictors.com.

Redmi 8A dostáva MIUI 12.5

Portál konkrétne upozorňuje na to, že spoločnosť začalo týmto dňom distribuovať aktualizáciu prinášajúcu aktuálne najnovšiu verziu MIUI pre Redmi 8A z EU distribúcie. Treba však uviesť, že aktualizácia pre Global ROM ešte nie je dostupnou. Druhým dychom treba ďalej dodať, že uvoľnenie aktualizácie aj pre globálnu verziu ROM, je pravdepodobne len otázka najbližších dní.

Kódové označenie aktualizácie je V12.5.1.0.QCPEUXM a veľkou je približne 630 MB. Rovnako treba spomenúť, že dostupnou je prostredníctvom OTA.

Zostáva ešte aktualizovať 4 smartfóny

S príchodom aktualizácie MIUI 12.5 pre zariadenie Redmi 8A, sa zoznam ešte neaktualizovaných zariadení o niečo skrátil. Aktuálne Xiaomi, podľa v minulosti zverejneného zoznamu smartfónov, ktoré plánuje ešte aktualizovať, zostáva sprístupniť nadstavbu ešte pre 4 zariadenia. Ide konkrétne o modely smartfónov nižšie:

  • Redmi Note 9T
  • Redmi Note 9 Pro
  • Redmi Note 9S
  • Redmi 9

V závere však musíme dodať, že je možné, že spoločnosť sprístupni aktualizáciu aj pre ďalšie modely zariadení, ako sú vyššie. Dôvodom je formulka, ktorú spoločnosť uviedla na informačnom plagáte súvisiacom so zoznamom smartfónov, ktoré majú byť aktualizovanými. Išlo konkrétne o formulku „a ďalšie zariadenia…“. Rovnako treba povedať, že ani Redmi 8A, na zozname nebol. 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close