SpravodajstvoXiaomiZariadenia

Redmi 7 sa dostáva do globálneho predaja. Svoju púť začína v susednej Ukrajine

Len niekoľko dní od oficiálneho predstavenia zariadenia Redmi 7 v Číne a spustenia predaja v domovskej krajine, sa objavil smartfón v predaji na Ukrajine. Report o tom priniesol zahraničný portál Gizmochina.com.

Redmi 7 začína globálny predaj na Ukrajine

O globálnom spustení predaja zariadenia Redmi 7 informovola samotná spoločnosť, prostredníctvom lokálnej Facebook stránky. V rámci správy, Xiaomi píše, že telefón je si možné aktuálne predobjednať v partnerských obchodoch. Zariadenie je zároveň dostupné aj v oficiálnych Mi Store obchodoch. Tých je po celej Ukrajine roztrúsených viac ako 60. Zariadene sa bude vo verzii 2GB/16GB predávať za približne 130€.

Zdroj: Via Gizmochina.com

Redmi 7 ponúka 6,26“ displej s HD+ rozlíšením (1520 x 720 bodov) s pomerom strán 19:9. Telefón poháňa procesor Snapdragon 632 SoC v kombinácií so 2GB/3GB/4GB RAM a 16GB/32GB/64GB úložným priestorom. Na prednej strane zariadenia nájdeme 8MP kameru s technológiou AI Beauty a AI Face unlock. Telefón disponuje predinštalovaným Androidom vo verzii 9.0 v kombinácii s nadstavbou MIUI 10. Nechýba ani vysokokapacitná batéria (4000mAh), podpora 4G VoLTE, Wi-Fi, Bluetooth GPS či dokonca Infračervený port na ovládanie domácich spotrebičov.

Zdroj: Gizmochina.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tip pre vás  Nové Xiaomi Huami Amazfit chytré hodinky prídu s podporou monitorovania EKG
Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close