TIP REDAKCIEXiaomi

Notebook Xiaomi Air 12 je konečne dostupný aj v EÚ sklade za cenu lepšiu ako majú v samotnej Číne

Rozmýšľate o novom a prémiovom notebooku z kuchyne spoločnosti Xiaomi? Tak teraz je práve ta najvhodnejšia chvíľa.

Internetový portál GearBest.com ponúka notebook Xiaomi Air 12 priamo z EÚ skladu. Čerešničkou na torte je však to, že prostredníctvom kupónu „GB4thGW532“ je dostupný s lákavou cenovkou pričom spolu s poštovným (EU Express) vás bude stáť menej ako 444€. Doma ho už tak môžete mať do 5 pracovných dní.

Notebook Mi Xiaomi Air 12.5 v EÚ sklade nájdeš tu

Xiaomi Air 12, notebook ktorý nie len dobré vyzerá

Dominatou tohto notebooku je jeho displej, ktorý pri veľkosti 12.5“ ponúka rozlíšenie až vo FULL HD kvalite spolu s podporou technológie IPS. Inými slovami o ostrosť a kvalitné podanie farieb sa nemusíte báť.

Zdroj: Youtube (PhoneDog)

Notebook Xiaomi Air 12. ponúka čreva v podobe procesora Intel Core m3-6Y30 Dual Core s pracovnou frekvenciou až do 2.2GHz. Sekunduje mu 4GB operačnej pamäte typu DDR3 spolu s 128GB SDD diskom. Nechýba mu ani stále populárnejší vstup USB Type – C, USB 3.0 port, HDMI či veľkokapacitná batéria (5000mAh), ktorá sľubuje zhruba 9,5 hodiny práce alebo 6 hodín prehrávania videí či reproduktory s podporou technológie Dolby Audio Premium Surround Sound. Mimochodom, celé telo tohto notebooku je vyhotovené z prémiového kovu.

Notebook nájdete na odkaze nižšie. Ak vás táto ponuka zaujala tak sa nezabudnite poponáhľať, kupónová cena je totiž limitovaná v rámci EÚ trhu len na 30 kusov preto vám odporúčame dlho neváhať. PS: kupón „GB4thGW532“, s ktorým môžete ušetriť desiatky EUR aktivujete v košíku.

Zdroj: vlastný

Notebook Mi Xiaomi Air 12.5 v EÚ sklade nájdeš tu

Zdroj: TS

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Pridaj komentár

Close
Close