Sponzorovaný obsahWindowsZariadenia

Hľadáte Dual Boot tablet s poriadným výkonom? Práve ste ho našli – Chuwi Hi10 Ultrabook v 50% zľave!

Čínski výrobcovia v poslednej dobe dokážu prekvapiť nejedného nadšenca moderných technológií. Príkladom môže byť aj Chuwi Hi10 Ultrabook, tablet ktorý nie len že je poháňaný dvomi operačnými systémami, medzi ktorými sa dokážete prepínať, ale ponúka aj skvelú výbavu za prijateľnú cenu v 50 % zľave – necelých 150 eur.

Chuwi Hi10 Ultrabook – výkon, za ktorý sa nemusia hanbiť ani vlajkové lode

Srdcom tohto zariadenia je proces od spoločnosti Intel Cherry Trail CPU vyrobený 14nm technológiou. Výrobca osadil do neho procesor s taktom 1.44GHz, ktorý sa vie pretaktovať až do frekvencie 1.84GHz. V porovnaní s predošlou verziou procesorov to znamená nárast výkonnosti o 50 %.  O grafiku sa vám zase postará integrovaná grafická karta Intel HD Graphic 8. generácie s 12 jadrami s frekvenciou 500MHz, ktorej sekunduje RAM pamäť o kapacite 4GB. Vnútorná pamäť zariadenia je 64 GB.

Chuwi Hi10 Ultrabook Tablet PC

Pre tých, ktorým parametre nehovoria toho až tak „veľa“ tak nižšie prikladáme video, v ktorom môžete vidieť viacero náročných hier ako je napríklad DOTA 2, Skyrim a ďalšie bežiace na spomínanom (PC) tablete.

Samozrejme, že výkon nie je všetko a aby oku ľahodili hry tak treba aj poriadny displej. Cherry Trail Z8300Chuwi Hi10 Ultrabook Tablet PC ma displej o uhlopriečke 10.1″ s rozlíšením 1920×1200 pixelov, čo určite poteší nejedného hráča náročných hier, ale na druhej strane zase treba priznať, že výrobca šetril na batérii, ktorá dostala kapacitu  „len“ 6500mAh. Inými slovami, ak strávite pri hraní náročnejších hier niekoľko hodín tak sa bez adaptéra nezaobídete.  

Chuwi Hi10 Ultrabook má vo výbave nie len klasické porty

(PC) Tablet ďalej obsahuje aj viacero portov od klasických USB 2.0 až po HDMI konektor. Kompletný súhrn portov môžete vidieť nižšie na obrázku. 1461810291934886

Chuwi Hi10 Ultrabook – DUAL BOOT tablet s Androidom a Windowsom 10

A to najlepšie na záver, tento tablet je poháňaný nie len operačným systémom Android, ale aj Windowsom vo verzii 10, čo určite poteší hlavne majiteľov Windows 10 Mobile zariadení ktorým poskytne nekonečné možnosti synchonizácie medzi mobilným telefónom a (PC) tabletom.

windows 10 tablet

Chuwi Hi10 Ultrabook – Galéria

(Zdroj: Youtube.com)

Ak vás zaujala ponuka na tento zaujímavý tablet, ktorý ponúka nie len poriadný výkon, ale aj funkcie na ktoré ste zvyknutý zo svojho PC a chceli by ste využiť zľavu 50 % na neho, tak vám odporúčame navštíviť www.gearbest.com

Tento tablet nájdeš tu

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close