RecenzieSpravodajstvoWindows 10 Mobile

PÝTAJTE SA | Skúšame dockovaciu stanicu pre Continuum

Continuum je jedna z najvýraznejších noviniek, ktoré na vybraných Windows 10 Mobile zariadeniach nájdeme. O to viac nás teší, že sa dnes u nás na redakčnom stole ocitlo zariadenie Display Dock, ktoré slúži na využívanie tejto funkcionality v plnej kráse. Poďme si teraz pozrieť čo vlastne nájdeme v balení od výrobcu.

Obsah balenia Display Dock (Continuum)

display dock continuum_balenie_1

continuum - display dock

continuum display dock_3

continuum display dock balenie

Ako môžete na obrázkoch vidieť, v rámci balenie nájdeme samostatnú dockovaciu stanicu pre využívanie funkcionality Continuum, adaptér a káblik, ktorý slúži na prepojenie telefónu a dockovacej stanice. Pozornému oku však nemohla ujsť jedná podstatná vec, HDMI kábel sa v balení nenachádza. Samých nás to prekvapilo, že výrobca na takúto podstatnú vec nemyslel hoci sa jedná o prístroj, ktorý nie je za „babku“ a v princípe bez HDMI kábla toho moc neurobíte (postrádať ho budete najmä v prípade ak by ste chceli funkcionalitu Continuum využívať na Smart TV, ku ktorému HDMI kábel sa nedodáva v balení).

V prípade ak máte nejaké otázky ohľadne či už samotnej dockovacej stanice, alebo funkcionality Continuum neváhajte sa opýtať. V priebehu nasledujúcich dní budeme túto funkcionalitu testovať na plné „obrátky“, aby sme vám mohli priniesť už čoskoro plnohodnotnú recenziu.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close