Spravodajstvo

Rebríčku najvýkonnejších Android smartfónom sveta kraľuje Xiaomi

Keď sa hovorí o výkonne smartfónov tak každý výrobca háji svoje farby a pri vlajkových lodiach o to viac. Nemalokrát sa stáva, že pri predstavení nového smartfónu sa výrobca hrdí prívlastkom „najvýkonnejší“, ale nemusí to tak byť. A práve preto je dobré, že existuje viacero externých testovaní, ktoré výkon smartfónu testujú  v praxi.

Xiaomi Mi Black Shark je najvýkonnejším smartfónom

Najnovší AnTuTu report za mesiac júl hovorí, že najvýkonnejším Android smartfónom na trhu je Xiaomi Mi Black Shark. V prvej desiatke nájdeme ešte ďalšie 2 smartfóny značky Xiaomi (Mi 8 a Mi MIX 2S). V rámci najvýkonnejších smartfónov na trhu nájdeme smartfóny zástupcov značiek Samsung, LG, Asus, OnePlus či Sony. Kompletný výkonnostný prehľad smatfónov v prvej desiatke si môžete pozrieť nižšie.

Zdroj: AnTutu

Pozn.: výsledky testovania sú spriemerované, do metodiky boli zarátané len smartfóny s 1000 a viac testami za mesiac júl, verzia aplikácie v ktorej boli smartfóny testované je Antutu Benchmark V7.

Zdroj: AnTutu, úvodný obrázok: Xiaomi

Dostávajte tie najlepšie a najnovšie informácie z VoSveteit.sk

Odoslaním e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.

Tip pre vás  Xiaomi Soocas X3 je elektrická zubná kefka, vďaka ktorej sa môžete vyhnúť mnohým návštevám zubára
Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close