SpravodajstvoXiaomi

Rebríček najvýkonnejších smartfónov ovládla spoločnosť Xiaomi

Tak ako býva zvykom, tak aj tento mesiac bol uvoľnení rebríček tých najvýkonnejších zariadení na trhu. Rebríček AnTuTu ovládla spoločnosť Xiaomi s jej aktuálnou vlajkovou loďou Xiaomi Mi 9 v Transparent edícii. Druhú priečku obsadila „klasická“ verzia Mi 9. Tretia priečku obsadil rovnaký výrobca zariadení so smartfónom Xiaomi Black Shark 2. Rebríček odráža zozbierané dáta za obdobie 1. až 30. apríl 2019.

Zoznam najvýkonnejších smartfónov na trhu

Zdroj: AnTuTu via Gizchina.com

(1. Xiaomi Mi 9 Transparent edícia, 2. Xiaomi Mi 9, 3. Xiaomi Black Shark 2., 4. Meizu 16s, 5.Vivo iQOO Monster, 6. Samsung Galaxy S10+, 7. Samsung Galaxy S10, 8. Vivo iQOO Standard edícia, 9. Nubia Red Magic Mars, 10. Huawei Honor V20)

Ako môžete vidieť vyššie tak aktuálnemu rebríčku dominuje spoločnosť Xiaomi. Všetko sa však môže čoskoro zmeniť. V nasledujúcich mesiac očakávame totiž viacero nových zariadení poháňaných procesorom Qualcomm Snapdragon 855, ktoré majú ambíciu pomiešať kartami v rebríčku. Napríklad sa očakáva predstavenie zariadení OPPO Reno 10x Zoom edícia, ZTE Axon 10 Pro, Nubia Red Magic 3 a ďalšie.

Zdroj: Gizchina.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close