ŠPEKULÁCIEZariadenia

Na svete je oficiálny render 2. generácie herného smartfónu od spoločnosti Razer

Priznajme si to, v každom z nás sa schováva kúsok dieťaťa a vedia to aj výrobcovia smartfónov. Posledný rok preto priniesli viacero herných smartfónov. Túto éru herných smartfónov odštartovala spoločnosť Razer, neskôr sa  k nej pridali aj ďalší technologickí giganti, napríklad spoločnosť Xiaomi so svojim zariadením Xiaomi Shark, ktorý je aktuálne najvýkonnejším  zariadením na trhu.

Nie tak dávno sa po prvýkrát objavili informácie o tom, že spoločnosť Razer chystá 2. generáciu herných smartfónov. Správy boli založené na tom, že sa zariadenie objavilo v rámci benchmarkoch.

Aktuálne známy leaker Evan Blass na sociálnej sieti Twitter zverejnil status, v ktorom odkryl komplentný render zariadenia Razer Phone 2. Ako môžete vidieť nižšie zariadenie príde s veľkým bezrámčekovým displejom, teda okrem brady a čela. Tam nájdeme totiž schované reproduktory. Render ďalej odhaľuje, že zariadenie príde s duálnym fotoaparátom či populárnym USB Type – C portom.

Čo sa týka ostatných špecifikácií tak o nich moc aktuálne nevieme. Zákulisím však behajú informácie, že zariadenie ponúkne procesor Snapdragon 845, 8GB RAM a 512GB úložný priestor. Displej zariadenia by mal zároveň ponúknuť až 120Hz.

Zdroj: via Gizmochina.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Tip pre vás  Herný smartfón ASUS ROG 2 dostane do vienka displej s obnovovacou frekvenciou obrazovky 120Hz

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close