SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Je o niečo väčšia ako špička prsta a aj napriek tomu natáča HD videá a má aj nočné videnie či senzor pohybu. Stojí menej ako 9€

Quelima SQ11 je kamera, ktorá má skutočne niečo do seba. Hoci nedisponuje optickou stabilizáciou či vode odolnosťou, ale výnimočná je práve veľkosťou.

 

Mini kameru nájdete tu

Táto kamera aj napriek veľkosti, ktorá je o niečo väčšia ako špička prsta tak ponúka solídny 1,2 MPx senzor s clonou f/2.0, ktorý dokáže natáčať videá až vo FULL HD rozlíšení pri 30 snímkach za sekundu. V sebe okrem tohto senzoru ukrýva aj batériu s kapacitou 200mAh, ktorá zabezpečí až 100 minút nepretržitého nahrávania videa. Nechýba ani slot pre 32GB SD kartu.

Zdroj: produktová fotografia

Zariadenie ponúka aj technológiu detekcie pohybu, teda nahrávať bude keď sa bude dačo diať. Pričom dokáže reagovať na pohyb vo vzdialenosti 10-15m. Medzi ďalšie funkcie, ktorými sa pýši tento drobec, vhodný aj na špionáž je aj funkcia natáčania v noci a to vďaka nočnému videu, či natáčanie v 5 minútových slučkách. Teda staré videá premazáva novými. Túto funkciu je možné využiť napríklad v aute na čelnom skle.

Táto kamerka je momentálne dostupná v akciovej ponuke za 8,88€ v e-shope GearBest.com. Akciová ponuka je však limitovaná na počet kusov, a preto vám odporúčame dlho neváhať.

Zdroj: vlastný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close