SpravodajstvoXiaomi

Qualcomm prezrádza, že ich čip s podporou eSIM nájdeme v hodinkách AMAZFIT. Predstavené majú byť už v najbližší pondelok

Budúci týždeň bude z pohľadu nových produktov z kuchyne Xiaomi a ich dcérskych spoločností bude skutočne zaujímavým. Hoci aktuálne máme potvrdené predstavenie len Xiaomi Mi Band 4 náramku, tak vďaka online obchodu GeekBuying.com vieme, že bude predstavený pravdepodobne aj smartfón Xiaomi Mi 9T/PRO. Nebude sa však jednať o nové zariadenie, ale o prezlečený smartfón Redmi K20/PRO.

O to viac nás teší, že pri vyššie spomínaných zariadeniach sa nejedná o finálny zoznam nových produktov. Partner spoločnosti Xiaomi, Qualcomm, totiž informuje verejnosť, že jeho nový procesor nájdeme v zariadení Amazfit.

Nové Amazfit Verge 2 sú na ceste

Najnovšie na oficiálnom Weibo úcte spoločnosti Qualcomm sa objavil status, ktorý prezrádza, že v zariadení z kuchyne Huami nájdeme čip s podporou eSIM (pozn. redakcie: eSIM, resp. vstavaná SIM fyzicky nahrádza klasickú plastovú SIM kartu).

„…nové inteligentné AMAZFIT produkty budú vybavené mobilným procesorom Qualcomm Snapdragon, podporujúcim plnú podporu nezávislých funkcií Netcom eSIM…“, píše sa v satuse spoločnosti na sociálnej sieti Weibo.

Qulcomm Weibo Status eSIM Amazfit
Zdroj: vlastný (Weibo Qualcomm)

Status uverejnený spoločnosťou Weibo je zaujímavý aj z iného uhľa pohľadu. A to konkrétne, že nový produkt s ich eSIM riešením má byť predstavený už 11. júna, teda v rovnaký deň ako spoločnosť Xiaomi ohlásila predstavenie nových produktov.

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Amazfit eSIM Huami Qualcomm Xiaomi

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close