Pracovné ponuky
APLIKÁCIE A HRY

PWND je šialenou FPS strielačkou, ktorá sľubuje extrémny herný zážitok! Aktuálne je hra dostupná úplne zadarmo

PWND je hrou, o ktorej je radosť písať. Jedná sa o nový herný titul, ktorý je dostupná len niekoľko týždňov. Najlepšie na tom je, že hra je dostupný aktuálne zadarmo prostredníctvom platformy Steam (odkaz na hru nájdete na spodku článku).

Za hrou stojí herné štúdio Daybreak Game Company, ktorá má za sebou viacero úspešných herných titulov. Prvýkrát sme sa týmto herným štúdiom na platforme Steam mohli stretnúť v roku 2011, kedy predstavilo hru DC Universe Online. Vráťme sa však späť k téme.

PWND je šialená FPS hra, ktorá ponúkne hodiny zábavy

PWND je hrou, ktorá bola predstavená koncom apríla toho roka. Žánrovo patrí medzi FPS hry a možno ju prirovnať napríklad k hrám ako Owerwatch, Team Fortress a ďalšie. Tak ako aj iné hry tak aj táto je postavená na Unreal Engine 4, ktorý prináša krásne grafické rozhranie vo futuristickom prostredí.

Cieľom hry tak ako pri iných obdobných herných tituloch je zneškodniť nepriateľa. Avšak nie je to tak jednoduché ako to na prvý pohľad môže znieť. Jedná sa totiž o bleskovo rýchlu hru, ktorá vynucuje extrémne rýchle reflexy. Prirovnať ju možno k hrám ako Unreal Tournament či Quake Arena.

PWND free to play_2
Zdroj: PWND (Youtube)

Hra aktuálne ponúka 3 multiplayer mapy, ktoré sú navrhnuté na boj vo vertikálnej polohe. Okrem rôznych máp PWND ponúka momentálne 5 rôznych charakterov, ktoré majú špecifické vlastnosti. Hra poteší aj hráčov, ktorí uprednostňujú Single Player mód kde nájdu 20 rôznych levelov.

Mimochodom vývojári tejto hry sľubujú aktívny dvelopment. Nové mapy ako aj charaktery by mali prísť už čoskoro, v septembri tohto roka. V každom prípade hra je dostupná zadarmo a bola škoda si ju nezahrať, teda ak patríte medzi fanúšikov FPS hier.

PWND
PWND
Developer: Skydance Interactive
Price: 0

Zdroj: vlastný, Youtube, úvodný obrázok: PWND

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close