PC HRY

PUBG Mobile si zahráte už aj na PC. Tu je odkaz na stiahnutie PC verzie tejto hry, dostupná je zadarmo

PlayerUnknown’s Battlegrounds alebo v skrátenej forme PUBG je jedna z najpopulárnejších hier súčasnosti. Aktuálne ju každý deň zapne viac ako 2,5 milióna hráčov a pritom hra je stále v aktívnom vývoji.

Aktuálne tento fenomén dnešnej doby, ktorému neprepadli len mladšie, ale aj staršie ročníky je dostupný na viacerých platformách, vrátane mobilnej.

PUBG Mobile si zahráte už aj na PC

Najnovšie sa mobilná verzia tejto hry dostala na počítače. Dostupná je zadarmo a stiahnuť ju môžete priamo zo zdrojového odkazu. Pričom ak si stiahnete mobilnú verziu hry tak nejasajte, že ovládnete server s „mobilnými“ hráčmi. Algoritmus vás totiž priradí na server kde nájdeme hráčov, ktorí hru hrajú na počítačoch. Po stiahnutí klienta sa vám hra automaticky stiahne do počítača.

Zdroj: vlastný

Mimochodom, vedeli ste, že za hrou nestojí žiadne veľké herné štúdio, ale „len“ nadšenec Brendan Green, ktorý pôvodne pracoval na módoch pre českú ARM 3 a DayZ?

Nuž, neostáva nám nič iné ako len vám zaželať hodiny zábavy pri tejto návykovej hre.

Zdroj: dled6.qq.com via sector.sk, obrázky: vlastné

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Pridaj komentár

Close
Close