HuaweiSpravodajstvo

Prvý smartfón značky Honor od jej osamostatnenia by sme mali spoznať už o pár dní

Väčšina fanúšikov značky čaká na novú vlajkovú sériu, ktorá zrejme ponesie označenie Honor V40. Odhalená by mohla byť už čoskoro.

Spoločnosť Honor, ktorá ešte donedávna patrila pod krídla čínskeho telekomunikačného giganta Huawei, to v nasledujúcich mesiacoch rozhodne nebude mať jednoduché. Osamostatnenie sa od svojej materskej spoločnosti je naozaj významným krokom pre stále populárnejšiu a cenovo dostupnejšiu značku z Číny. V popularite by jej v nasledujúcich mesiacoch mohli dopomôcť ďalšie výkonnostne a cenovo zaujímavé smartfóny. Jedným z takýchto modelov by mohol byť aj očakávaný vlajkový model Honor V40, ktorý by sme podľa najnovších informácií mohli spoznať už o pár dní.

Prvý smartfón od osamostatnenia

Ako nedávno informoval portál Gizchina, spoločnosť Honor by mohla už o pár dní predstaviť svoj prvý smartfón od osamostatnenia sa. Portál sa odvoláva na nedávny príspevok na sociálnej sieti Weibo od známeho leakera vystupujúceho pod prezývkou @Digital Chat Station. Ten vo svojom príspevku odhalil, že nový smartfón od značky Honor by sme mali spoznať už 12. januára, čiže o týždeň.

Očakávame nový vlajkový smartfón

Ak osamostatnenie značky Honor nemalo na vývoj smartfónov príliš veľký vplyv, na nadchádzajúcej konferencii by sme mali spoznať nový vlajkový smartfón Honor V40. Ten totižto len nedávno prešiel kľúčovými čínskymi sieťovými špecifikáciami, ktoré už tradične odhaľujú blízky príchod nových zariadení na trh. O samotnom smartfóne nám však spomenuté certifikácie príliš mnoho informácií neodhalili. Certifikácia však potvrdila, že smartfón má podporovať 66W rýchle nabíjanie, no špekuluje sa aj o podpore 45W bezdrôtového nabíjania.

Nad ostatnými špecifikáciami však stále visí veľký otáznik. Povráva sa však o procesore MediaTek Dimensity 1000+, 120 Hz zaoblenom displeji s kruhovým výrezom pre selfie fotoaparát. Zatiaľ najväčšou neznámou je však softvérová výbava, s ktorou budúce smartfóny od Honoru prídu. Otázna tak je dostupnosť nie len samotného operačného systému Android, ale aj mobilných služieb Google, ktoré sú pre mnohých zákazníkov kľúčové.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close