ANDROIDSpravodajstvo

Prvý smartfón s dual selfie kamerou prinesie čínsky výrobca Oppo

23. marec, tak to je deň kedy by sme mali uvidieť prvý smartfón vybavený na svete s duálnou selfie kamerou, konkréte sa jedná o modely F3F3 Plus.

Momentálne sú dostupné špecifikácie len zariadenia F3 Plus, ktorý by mal byť väčším bračekom prvého spomínaného modelu. Na trh by mal prísť s 16MP snímačom a 8MP snímačom na prednej strane. Potenciálni majitelia sa môžu tešiť na podobné funkcie, ktorými disponujú duálne fotoaparáty, teda napr. na manuálne nastavovanie clony, možnosti zmeny zaostrenia a podobne. Dopĺňať túto dvojicu selfie fotoaparátov by mal 16MP fotoaparát na zadnej strane zariadenia.

Zariadenie pritom nebude do každej ruky, výrobca ho totiž osadil do veľkého teľa, na ktorom z prednej strany sa bude vynímať 6“ displej zatiaľ s nešpecifikovaným rozlíšením. Srdce smartfónu by mal tvoriť procesor od známeho výrobcu Qualcomm, Snapdragon 653, ktorému bude sekundovať grafický chip Adreno 510 a 4GB operačnej pamäte RAM spolu s úložným priestorom 64GB. O výdrž zariadenia by sa mal starať akumulátor s kapacitou 4000mAh.

Oppo sa v tomto prípade rozhodol do zariadenia predinštalovať operačný systém Android vo verzii 6.0 spolu s používateľskou nadstavbu ColorOS 3.0.

Aký bude podľa vás záujem zo strany samotných zákazníkov, presvedčí ich duálny fotoaparát na prednej strane?

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close