ANDROIDSpravodajstvo

Prvý smartfón s dual selfie kamerou prinesie čínsky výrobca Oppo

23. marec, tak to je deň kedy by sme mali uvidieť prvý smartfón vybavený na svete s duálnou selfie kamerou, konkréte sa jedná o modely F3F3 Plus.

Momentálne sú dostupné špecifikácie len zariadenia F3 Plus, ktorý by mal byť väčším bračekom prvého spomínaného modelu. Na trh by mal prísť s 16MP snímačom a 8MP snímačom na prednej strane. Potenciálni majitelia sa môžu tešiť na podobné funkcie, ktorými disponujú duálne fotoaparáty, teda napr. na manuálne nastavovanie clony, možnosti zmeny zaostrenia a podobne. Dopĺňať túto dvojicu selfie fotoaparátov by mal 16MP fotoaparát na zadnej strane zariadenia.

Zariadenie pritom nebude do každej ruky, výrobca ho totiž osadil do veľkého teľa, na ktorom z prednej strany sa bude vynímať 6“ displej zatiaľ s nešpecifikovaným rozlíšením. Srdce smartfónu by mal tvoriť procesor od známeho výrobcu Qualcomm, Snapdragon 653, ktorému bude sekundovať grafický chip Adreno 510 a 4GB operačnej pamäte RAM spolu s úložným priestorom 64GB. O výdrž zariadenia by sa mal starať akumulátor s kapacitou 4000mAh.

Oppo sa v tomto prípade rozhodol do zariadenia predinštalovať operačný systém Android vo verzii 6.0 spolu s používateľskou nadstavbu ColorOS 3.0.

Aký bude podľa vás záujem zo strany samotných zákazníkov, presvedčí ich duálny fotoaparát na prednej strane?

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Oppo Oppo F3 Oppo F3 Plus

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close