TECHNOLÓGIE

Prvý smartfón od Nokie by mohol prísť s 3GB RAM a Androidom vo verzii Nougat

Nedávno sme vám priniesli prvé správy hovoriace o dvoch pripravovaných smartphoneov od Nokie od jej prebratia spoločnosťou HMD, a dnes sa na internete objavili ďalšie novinky ktoré bližšie naznačujú špecifikácie jedného z týchto dvoch zariadení.

nokia-d1c

Ako na obrázku vyššie môžete vidieť zariadenie nesie označenie Nokia D1C a malo by prísť s operačným systémom Android 7.0 (Nougat). Srdce zariadenia by mal tvoriť procesor od spoločnosti Qualcomm – Snapdragon 430, ktorému bude sekundovať operačná pamäť RAM o veľkosti 3GB.

Čo sa týka dostupnosti zariadenia, tak podľa neoficiálnych vyjadrení by sme sa prvého smartfónu od Nokie mohli dočkať niekedy koncom tohto roka alebo začiatkom budúceho.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close