TECHNOLÓGIEZariadenia

Prvý skutočne bezrámčekový smartfón Vivo Apex sa začne predávať už o niekoľko dní

Keď sa vrátime niekoľko týždňov dozadu na udalosť MWC 2018 tak mnohých zaujala spoločnosť Vivo, ktorá predstavila počas tohto eventu prvý smartfón, ktorého predná strana je celá pokrytá displejom. Smartfón ponúka viacero doteraz nevídaných funkcionalít ako je napríklad vysúvacia predná kamera či skener odtlačkov prstov implementovaný priamo v displeji zariadenia.

Spoločnosť doteraz neprezradila kedy sa zariadenia dostane oficiálne na trh, ale mohli by sme byť svedkami viacerých testov tohto zariadenia. Jeden z posledných testov si môžete pozrieť napríklad v tomto článku.

S prvými informáciami o dostupnosti zatiadenia prišiel známy používal Ice Universe na sociálnej sieti Twitter, ktorý tvrdí, že zariadenie by malo byť dostupné už v priebehu budúceho mesiaca.

Následne sa dostala do obehu informácia o tom, že zariadenie Vivo Apex sa do predaja dostane 12. júna.

Zdroj: Vivo

Dostupnosť zariadenia je spájaná spolu s futbalovými majstrovstvami sveta kde spoločnosť Vivo má zjavne podľa videa nižšie veľké marketingové plány.

Zdroj: Twitter (Ice Universe), MSP

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close