SpravodajstvoWindows

Prvý pohľad na funkciu „My People“ prichádzajúcu do Windows 10 Redstone 3

Microsoft pracuje na novej funkcii s názvom My People pre Redstone 3 a portál Windowscentrum sa pozrel na to, ako to na prvý pohľad vyzerá.

Teraz keď je vývoj Windows 10 Redstone 3 v plnom prúde, začínajú byť na dosah prvé záblesky nových funkcií objavujúcich sa v najnovších buildoch. My People predstavil Microsoft už vlani s úmyslom vydať ho spolu s Creators Update. Bohužiaľ, vzhľadom na časovú tieseň sa Microsoft rozhodol ju vynechať a počkať s jej vydaním na Redstone 3. Takže s najnovšou Redstone 3 verziou už môžeme vidieť, že My people konečne pracuje.

Získajte rýchly prístup ku všetkým kontaktom v adresári

Funkcia je stále vo vývoji, čo vysvetľuje, prečo sú užívateľské rozhranie a ďalšie prvky stále len hrubým náčrtom, avšak sama o sebe funguje prekvapivo dobre. Skúsenosť s nastavením je veľmi priamočiara, s tlačidlom „Get Started“, ktoré vás zavedie na obrazovku, ktorá vás spája s vašimi nainštalovanými sociálnymi aplikáciami, ako je Mail, Ľudia a Skype.

Zdroj: windowscentral.com

Pripojenie k aplikácii Ľudia vám poskytuje rýchly prístup ku všetkým kontaktom uloženým vo vašom adresári, a tiež vám ich umožní pripnúť na panel úloh. Kliknutím na ikonu kontaktov otvoríte okno s rýchlymi odkazmi na akúkoľvek sociálnu aplikáciu, ktorej je kontakt súčasťou.

Zatiaľ skúsenosť s My People ukazuje, že je schopná základných funkcií, ale časom sa určite dočkáme prepracovanejších funkcií a lepšieho UI.

Zdroj: windowscentral.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close