Pracovné ponuky
Spravodajstvo

Prvé rendre pripravovaného smartfónu Google Pixel 4 sú na svete. Podobať sa bude na nový iPhone

Predstavenie novej dvojice vlajkových smartfónov od spoločnosti Google je ešte pomerne ďaleko, no ako to už vo svete technológií chodí, už niekoľko mesiacov pred samotným predstavením sa na internete začali objavovať prvé informácie, tentokrát najmä o vzhľade. Reč je o prvých vyrenderovaných obrázkoch, ktoré zverejnil známy overený leaker OnLeaks v spolupráci s portálom Pricebaba.

Prvý náznak dizajnu je tu

Prvé rendre aspoň čiastočne odhaľujú dizajn novej vlajkovej lode od spoločnosti Google. Nová Pixel 4ka príde podľa všetkého s o čosi viac uhladeným dizajnom. Vyzerá to tak, že Google si stále zachová mierny výrez vo vrchnej časti displeja, pričom na zadnej strane zvolil Google úplne novú „taktiku“. Na mysli máme fotoaparát s viacerým objektívmi, ktorý je umiestnený v ľavom hornom rohu zariadenia.

google pixel 4 rendre_opt
Zdroj: OnLeaks x Pricebaba

Google zvolil podobnú cestu ako Apple

Vyzerá to tak, že dizajn nového vlajkonosiča od spoločnosti Google sa bude celkom nápadne podobať na nadchádzajúcu generáciu iPhonov od spoločnosti Apple. Práve nové iPhony budú podľa všetkého vybavené presne takýmto typom zadného fotoaparátu, teda aspoň to naznačujú doposiaľ odhalené informácie.

Ďalšie zásadné zmeny v dizajne

Ďalšou novinkou, ktorá sa dá vydedukovať z prvých fotografií, je definitívne odstránenie skeneru odtlačkov prstov, ktorý sa podľa všetkého konečne presunul pod displej. Z rendrov zariadenia je taktiež vidieť, že Google zrejme nezachová spodnú „bradu“ so skvelým reproduktorom, ktorý si pochvaľovali tisícky používateľov po celom svete. Spodné reproduktory sa tak zrejme presunú na spodnú časť zariadenia, po bokoch nabíjacieho konektoru.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close