SpravodajstvoZariadenia

Prvá polovica roku 2021 nám priniesla mnoho zaujímavých smartfónov: Pozrite sa na prehľad toho najlepšieho!

Druhá polovica roka 2021 bude bohatá na smartfóny rovnako, ako prvá. Prekonajú tieto výkonné modely, ktoré v súčasnosti kraľujú?

Šesť mesiacov z roka 2021 je za nami a pred dvoma týždňami sme vstúpili do druhej polovice tohto roka. To znamená, že nastal čas na prehľad toho najlepšieho čo nám uplynulý polrok priniesol. Prehľad pre nás pripravil rebríček Master Lu, ktorý sprostredkoval portál Gizmochina.com. Zaujíma vás, ako dopadol váš favorit? A dokážete si tipnúť, ktorý smartfón sa umiestnil na prvom mieste vo výkone smartfónov za uplynulých šesť mesiacov? Odhaľte odpovede na vaše otázky spolu s nami!

Prvú trojicu tvoria herné novinky

Keď sa rozprávame o výkone je pochopiteľné, že prvú trojicu uzatvoria herné smartfóny nám známych gigantov. Na tróne sa v tomto prípade umiestnil Black Shark 4 Pro, teda herný smartfón vytvorený v spolupráci s čínskym Xiaomi. Striebornú priečku obsadil Asus ROG Gaming Phone 5 Phantom a bronz si z tejto súťaže medzi smartfónmi odnáša Nubia Red Magic 6 Pro s materskou spoločnosťou ZTE.

Nezaostávajú však ani „klasické“ smartfóny

Do prvej desiatky sa však dostalo i mnoho smartfónov bez prívlastku herného modelu. Na štvrté miesto sa usadilo vivo X60 Pro+. Spoločnosť vivo zatiaľ na našom trhu nepôsobí, na susednom českom trhu sa však pomaly rozvíja a očakávame, že takéto špičkové smartfóny by sa čoskoro mohli dostať i ku nám. Hneď za modelom s označením X60 Pro+ sa umiestnil model s názvom IQOO 7, ktoré pocháza rovnako z dielne spoločnosti vivo.

Na šieste miesto sa konečne dostal kráľ Androidov, Mi 11 Ultra, ktorý bol predurčený k úspechu, Na siedmom mieste nájdeme spoločnosť rozvíjajúcu sa i na Slovensku, Oppo, ktoré so svojím Find X3 Pro zahviezdilo. Do TOP desiatky sa dostal i Realme GT, OnePlus 9 Pro a špičkový Redmi K40 Pro.

Prvá polovica roku 2021 bola štedrá na smartfóny a v druhej polovici tomu nebude inak. Čo nás tento rok ešte čaká? Už čoskoro sa môžeme tešiť na Mi MIX 4 so Snapdragonom 888+ spolu s návratom série Mi Note s číslovkou 11 a mnoho ďalšieho!

Našli ste v zozname i svojho favorita, alebo by ste poradie usporiadali inak? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close