SpravodajstvoZaujímavosti

Prvá 1TB Micro SD karta na svete sa objavila v predaji. Pravdepodobne je drahšia ako Váš telefón

Keď príde reč na úložný priestor tak väčšina z nás sa oháňa kapacitou 32GB, 64GB, prípadne 128GB úložným priestorom. Vo väčšine prípadoch ideálom je „zlatá stredná cesta“, teda 64GB, čo predstavuje dostatok úložného priestoru pre väčšinu z nás. O to väčšie prekvapenie sa postarala spoločnosť SanDisk počas eventu MWC 2019, na ktorom ukázala prvú 1TB micro SD kartu na svete.

Prvá 1TB mikro SD karta sa objavila v predaji

Portál Techspot.com priniesol report, v ktorom poukázal na objavenie sa prvej 1TB micro SD karty v predaji. Tá sa objavila v ponuke spoločnosti SanDisk na oficiálne stránke spoločnosti. Karta však nebude pre každého,  stojí totiž 449$, čo je napríklad cena vlajkového smartfónu Xiaomi Mi 9.

Zdroj: vlastný (screenshoot)

Karta ponúka rýchlosť čítania 90MB/s a rýchlosť zápisu 60MB/s. Zároveň podporuje štandard Application Speed Class (A2), ktorý je určený pre hosťovanie aplikácií.

Zdroj: via Techspot.com

Dostávajte tie najlepšie a najnovšie informácie z VoSveteit.sk

Odoslaním e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.

Tip pre vás  Nový Redmi K20 Pro ohúri nie len obrovským výkonom, ale aj neuveriteľným fotoaparátom a spomaleným videom
Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close