Spravodajstvo

Prostredníctvom nového iPhonu budete môcť pravdepodobne bezdrôtovo nabiť ďalšie zariadenie

Prenášanie energie z jedného zariadenia do druhého bez využitia kábla pre mnohých z nie ako futuristický plán z iného storočia. Skutočnosť je však taká, že táto technológia už existuje a aj sa v praxi využíva. Po vzore Samsungu Galaxy S10, ktorý disponuje možnosť bezdrôtového nabíjania ďalšieho zariadenia, by mohla prísť aj spoločnosť Apple s tohto ročnou vlajkovou loďou. Píše portál Phonedog.com.

Najnovšie správy, kolujúce v zákulisí hovoria, že tohto ročný iPhone by mohol prísť s technológiou bezdrôtového nabíjania smerom „von“. Inými slovami, prostredníctvom iPhone telefónu bude možné nabíjať iné zariadenia s podporou bezdrôtového nabíjania, napríklad Apple Watch, Airpods a podobne.

Report ďalej tvrdí, že nový iPhone telefón by mal byť dodávaný spolu s USB Type – C káblom, resp. Lightning káblom, ktorý by mal podporovať rýchle nabíjanie do 18W. Znamenalo by to, že nové iPhone telefóny by ste nabili výrazne rýchlejšie ako dnes. Apple totiž v súčasnosti do balenia pribaľuje kábel s podporou rýchleho nabíjania do 5W.

Zdroj: Phonedog.com, úvodný obrázok: Youtube (Marques Brownlee)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close