SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Proscenic P11 – multifunkčný tyčový vysávač s funkciou mopovania aktuálne s cenou, aká sa neodmieta

Tyčový vysávač Proscenic P11 prichádza s neuveriteľným sacím výkonom a výdržou batérie na úrovni až 50 minút.

Spoločnosť Proscenic je na trhu s tyčovými a robotickými vysávačmi dobre známa. Podobne ako spoločnosť Xiaomi, aj výrobca Proscenic sa vyberá cestou cenovo dostupnejšej alternatívy s množstvom funkcií, ktoré by sme pri tejto cenovke v prípade prémiových modelov nenašli. Tyčový vysávač Proscenic P11 je toho skvelým príkladom. Ponúka nadštandardný sací výkon, skvelú výdrž batérie, funkciu mopovania a v neposlednom rade prichádza s neodolateľnou cenovkou 159,99 eur pri využití zľavového kupónu „ZsvJjFDC“ na e-shope Geekmaxi.com.

Tyčový vysávač Proscenic P11 za 159,99 eur nájdeš na Geekmaxi.com

Mimoriadne výkonné sanie

Vysokorýchlostný bezkartáčový motor dosahuje otáčky až 130 000 ot / min, čo zvyšuje životnosť batérie a znižuje hluk pri používaní. Sací výkon vysávača je pritom na úrovni až 25 kPa, vďaka čomu z vašej domácnosti odstránite všetky nečistoty.

proscenic p11 4
Zdroj: Geekmaxi

Dve muchy jednou ranou

Proscenic P11 je možné používať s odnímateľnou nádržou na vodu, ktorá dokáže súčasne vysávať a utierať, a poskytne vám čistejšie prostredie. Na dodatočné mopovanie podláh v domácnosti už myslieť nemusíte.

proscenic p11 hlavica
Zdroj: Geekmaxi

50 minútová výdrž na jedno nabitie

8-článková lítium-iónová batéria poskytuje až 50 minút prevádzky (v úspornom režime). Samozrejme, k dispozícii je hneď niekoľko režimov, pričom pri najvýkonnejších režimoch, ktoré sú vhodné aj na vysávanie kobercov či sedačiek, treba počítať s menšou výdržou batérie.

proscenic p11 3
Zdroj: Geekmaxi

4-stupňový filtračný systém

Štvorstupňový filtračný systém, ktorý dokáže zachytiť až 99,99% častíc, zabezpečuje dokonalú čistotu vo vašej domácnosti. Aj tie najmenšie prachové častice či alergény nemajú žiadnu šancu.

proscenic p11
Zdroj: Geekmaxi

Dotyková obrazovka

Prednosťou vysávača Proscenic P11 je aj jednoduchý a intuitívny displej umiestnený priamo na vysávači. Keďže sa jedná o dotykový displej, ovládanie jednotlivých režimov je mimoriadne jednoduché. 

proscenic p11 4
Zdroj: Geekmaxi

Tyčový vysávač Proscenic P11 za 159,99 eur nájdeš na Geekmaxi.com

Tyčový vysávač Proscenic P11 za skvelých 159,99 eur s bezplatným expresne rýchlym doručením z EÚ skladu momentálne nájdeš na e-shope Geekmaxi.com. Pre zrazenie ceny však nezabudni uplatniť zľavový kupón „ZsvJjFDC“. Do pozornosti vám dávame aj špeciálnu Veľkonočnú akciu, v ktorej môžete hrať o skvelé ceny. Stačí sa iba prihlásiť do svojho účtu na e-shope Geekmaxi.com a zapojiť sa do hry rozbitím vlastného „veľkonočného vajíčka“, v ktorom môžete nájsť skvelé ceny. 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close