SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Proscenic P10 je skvelý kompaktný vysávač s výkonom až 20 500 Pa aktuálne v EÚ sklade za šialene nízku cenu

Vďaka svojej kompaktnosti a dlhej výdrži batérie na jedno nabitie je Proscenic P10 ideálnym pomocníkom do domácnosti

Trh s tyčovými vysávačmi sa rozrastá na takmer týždennej báze o nové a zaujímavé modely, ktoré často pochádzajú od nie tak známych výrobcov. To však vo väčšine prípadov nijako neuberá na ich kvalite, práve naopak. Menej známi výrobcovia často dokážu zraziť cenovku svojich modelov na naozajstné minimum, pričom zákazníkom ponúkajú v niektorých prípadoch aj viac, ako násobne drahší a „prémioví“ konkurenti. Skvelým príkladom je aj tyčový vysávač Proscenic P10, ktorý prichádza na trh s vynikajúcimi parametrami a šialene nízkou cenou iba 128,99 eur z EÚ skladu bez dodatočných poplatkov za doručenie. 

Proscenic P10 za 128,99 eur s kupónom „PROSCP10“ nájdeš TU

Proscenic P10

proscenic p10 4
Zdroj: Geekbuying

Srdcom tyčového vysávača Proscenic P10 je bezkartáčový motor s výkonom až 260 W, respektíve sacím výkonom na úrovni až 20 500 Pa. Vďaka týmto parametrom dokáže vysávač Proscenic P10 zbaviť vašu domácnosť aj naozaj veľkých nečistôt, či prípadného prachu a patogénov sídliacich v sedačke, či matracoch. 

proscenic p10
Zdroj: Geekbuying

Vysávač poskytuje až 4 rôzne režimy vysávania, ktoré sú prepínateľné jednoduchým dotykom tlačidla „MODE“. To nájdete na LCD displeji samotného vysávača, ktorý zobrazuje základné informácie o stave vysávača. Jednotlivé režimy sa rozlišujú vo výkone vysávania, čím umožňuje praktické nastavenie pri vysávaní bežných nečistôt ako vlasov či prachu, ale aj pri hĺbkovom vysávaní práve spomínaných matracov. 

proscenic p10 2
Zdroj: Geekbuying

Vysávanie s modelom Proscenic P10 je naozaj hračka. K dispozícii totižto máte niekoľko nadstavcov, s ktorými dokáže vysať aj tie najväčšie zákutia vo vašej domácnosti. Bežná hlavica na podlahy dokonca disponuje 4 LED svietidlami, ktoré sa určite budú hodiť pri vysávaní pod sedačkou, nábytkom, či posteľou. V balení sú však aj nadstavce na vysávanie matracov, dlhý nadstavec pre vysávanie v tesných priestoroch alebo v aute, či okrúhla dlhá hlavica určená na vysávanie rohov alebo záclon

proscenic p10 3
Zdroj: Geekbuying

Samozrejmosťou pri moderných tyčových vysávačoch sú ľahko odnímateľná a umývateľná nádoba na nečistoty, ako aj ľahko vymeniteľný HEPA filter. Na záver spomenieme taktiež jeden z kľúčových parametrov a tým je kapacita a výdrž batérie. Vysávač Proscenic P10 disponuje batériou s kapacitou až 2 000 mAh, ktorá zabezpečuje chod po dobu viac ako 40 minút pri bežnom vysávaní. Samozrejme, pri vyššom výkone treba počítať aj s menšou výdržou. 

Proscenic P10 za 128,99 eur s kupónom „PROSCP10“ nájdeš TU

Tyčový vysávač Proscenic P10 nájdete momentálne v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope Geekbuying.com už za 128,99 eur s bezplatným doručením z EÚ skladu. Pre zrazenie ceny však nezabudnite uplatniť zľavový kupón „PROSCP10“.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close