SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Proscenic A9 – cenovo dostupná domáca čistička vzduchu, ktorá zbaví domácnosť všetkých alergénov

Zatočte s vírusmi, baktériami a alergénmi vo vašej domácnosti raz a navždy. Kúpa kvalitnej čističky vzduchu nebola nikdy atraktívnejšia.

Kvalitná domáca čistička vzduchu s pokročilým systémom filtrácie nemusí stáť zbytočné stovky eur. Výrobca Proscenic to so svojimi produktami dokazuje už niekoľko rokov a aktuálne prichádza s ďalším zaujímavým modelom Proscenic A9, ktorý by ste rozhodne nemali prehliadnuť. Tento model totižto spája tie najmodernejšie technológie a hravo si poradí aj s väčšími domácnosťami. Jeho najväčšou prednosťou je však jeho cena, ktorá na e-shope Geekbuying.com s kupónom „PROSCA9“ klesla na skvelých 135,19 eur s bezplatným doručením z európskeho skladu

Čističku Proscenic A9 za skvelú cenu nájdete na Geekbuying.com

Proscenic A9 – dostupná domáca čistička vzduchu

proscenic a9
Zdroj: Geekbuying

Čistička Proscenic A9 sa po dizajnovej stránke nesie ako väčšina modelov od tohto výrobcu v minimalistickom štýle. Moderné biele prevedenie s malým displejom a rozmermi iba 26 x 26 x 52 cm sa hodí do takmer akejkoľvek domácnosti. Vďaka svojej kompaktnosti je ju zároveň možné umiestniť ju takmer kdekoľvek, či už vedľa postele, či nenápadne do rohu miestnosti.

proscenic a9 2
Zdroj: Geekbuying

Najpodstatnejšou informáciou je však filtračný systém. Ten pozostáva zo 4-stupňovej filtrácie, ktorá zachytáva až 99,97% častíc zo vzduchu s veľkosťou 0,3 μm. Jednotlivé zložky filtrácie predstavujú primárny filter, H13 HEPA filter, filter s aktívnym uhlím a filter s iónmi nano-striebra. Tento systém tak bezproblémovo zbaví ovzdušie vo vašej domácnosti od alergénov, vírusov, baktérií, či iných častíc poletujúcich vo vzduchu. 

proscenic a9 mobilna aplikacia
Zdroj: Geekbuying

Oproti lacnejším súrodencom a iným konkurentom v tejto cenovej kategórii sa Proscenic A9 odlišuje najmä vysokým CADR ratingom, ktorý je v tomto prípade na úrovni 460 metrov kubických za hodinu. V praxi to teda znamená, že čistička dokáže vyfiltrovať vzduch aj vo väčšej miestnosti až 5-krát za hodinu. Čistenie vzduchu v byte, či v častiach domu je tak otázkou niekoľkých desiatok minút. 

Výhodou čističky Proscenic A9 je aj jednoduché ovládanie a prepojenie priamo so smartfónom prostredníctvom mobilnej aplikácie. Aktuálne údaje nájdete nie len na LED displeji priamo na čističke, ale aj v spomínanej appke. Samozrejme, k dispozícii je hneď niekoľko režimov, či možnosť ovládania čističky cez hlasového asistenta. 

Čističku Proscenic A9 za skvelú cenu nájdete na Geekbuying.com

Čističku Proscenic A9 momentálne nájdete v najlepšej ponuke na e-shope Geekbuying.com, kde je dostupná už za 135,19 eur s bezplatným doručením z európskeho skladu. Pri objednávke však nezabudnite uplatniť zľavový kupón „PROSCA9“.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close