SpravodajstvoWindows

Projekt NEON by mal priniesť modernejšie rozhranie Windowsu 10

Internetový magazín MSPoweruser prišiel s informáciami o tom, že spoločnosť Microsoft pracuje na projekte NEON, ktorý by mal priniesť modernejšie rozhranie operačného systému.

Cieľom tohto projektu je prinesenie jednoduchosti, konzistencie skrz operačný systém ako aj zavedenia nových moderných prvkov. Príkladom môže byť akryl, konkréte ako na obrázku nižšie môžete vidieť jedná sa o prinesenie rozostreného rozhrania ako pozadia za aplikáciou.

Medzi ďalšie ciele projektu údajne patrí aj prinesenie jednotných možností pre vývojárov, ktorí dnes majú v podstate „voľné ruky“ pri navrhovaní grafickom rozložení aplikácií.

Zdroj: MSPoweruser

Medzi ďalšie novinky, ktoré by tento projekt mal priniesť patrí údajne aj vytvorenie rozhrania, ktoré bude z používateľského hľadiska pasovať s rozšírenou a virtuálnou realitou.

Nižšie si môžete pozrieť aj koncept populárneho e-mailového klienta Outlook Mail a Kalendár, kde ako môžete vidieť došlo k viacerým dizajnovým zmenám.

Zdroj: MSPoweruser

Momentálne čo sa týka ďalších správ ako aj podrobností o termíne dostupnosti tak tie sú momentálne neznáme.

Zdroj: MSPoweruser

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close