APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Project NEON dizajn má teraz vo Windows 10 už aj Kalkulačka či Paint 3D

Microsoft v poslednom čase usilovne pracuje na novom dizajne Project NEON. Aktualizoval už rôzne aplikácie vo Windows 10, aby integrovali prvky nového dizajnérskeho jazyka. Najnovšia aplikácia, ktorá dostala dizajn projektu NEON, je relatívne nová aplikácia systému 3D Paint a tiež jedna z najstarších aplikácií Windowsu vôbec, nenahraditeľná Kalkulačka.

Najnovšia aktualizácia Paint 3D pridáva aplikácii nový efekt rozmazania, ktorý úplne vystihuje Project NEON, ako sme už doteraz mali možnosť vidieť. Hamburgerové menu bolo tiež nahradené celoplošnou ponukou, pričom možnosti pre ukladanie a načítavanie dokumentov sa vôbec nezmenili.

Budúci týždeň môžeme očakávať viac

NEON rovnako pridal rozmazanie do aplikácie Kalkulačka. Rozmazanie v nej vyzerá veľmi vkusne, rovnako ako v prípade väčšiny ostatných aplikácií, ktoré tento dizajn už dostali ako Groove Music či Microsoft People. Aktualizácia priniesla do aplikácie aj animácie nad tlačidlami a ďalšími prvkami.

S blížiacim sa Buildom 2017 na budúci týždeň má Microsoft v poslednej dobe plné ruky práce, no to mu nebráni v tom, aby spoločnosť vydávala aktualizácie aplikácií. Časom pribudnú v aplikáciách aj iné prvky NEONU, ktoré pravdepodobne prídu už so spomínaným Buildom.

Majte na pamäti, testovanie najnovšej aktualizácie Project NEON v aplikácii Kalkulačka a 3D Paint nie je momentálne k dispozícii pre všetkých používateľov. V súčasnosti je dostupná len pre Windows Insider vo Fast ring.

Zdroj: vlastný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Aktualizacia Aplikácie Build 2017 efekt rozmazania Microsoft Nový dizajn Project Neon Windows 10
Close
Close