SpravodajstvoTIP REDAKCIEXiaomi

Príručný kompresor Xiaomi Mijia Air Pump, ktorý si poradí s loptou, či kolesom od auta, je dostupný v lákavej zľave

Skvelý gadget na cesty sa dá konečne objednať aj do našich končín

Prenosný kompresor so zabudovanou batériou Xiaomi Mijia Air Pump sa dá konečne objednať aj do našich končín. Ak si cyklista, či motorista, tento gadget si jednoducho zamiluješ. Na trhu nič podobné jednoducho nenájdeš!

Xiaomi Mijia batériový kompresor nájdeš na Gearbeste

Odolná konštrukcia vhodná do akýchkoľvek podmienok

Jednou z veľkých výhod tohto prenosného kompresora sú nie len jeho skvelé špecifikácie a schopnosti, ktoré si spomenieme nižšie, ale aj jeho všestrannosť čo sa dizajnu týka. Na prvý pohľad totižto vyzerá ako väčšia vysielačka, či prenosný reproduktor. To značí, že Xiaomi opäť siahlo po minimalistickom, ale zároveň funkčnom dizajne. Samotná dofukovacia hadička totižto slúži aj na zavesenie kompresora, napríklad na ruksak. Ak si vášnivý horský cyklista, o samotný kompresor sa príliš báť nemusíš. Jeho celokovové telo je totižto natoľko odolné, že s konármi, či inými lesnými prekážkami si hravo poradí bez akéhokoľvek poškodenia. 

Záchranca každej situácie

xiaomi-air-pump-5_opt
Zdroj: Xiaomi

Presuňme sa ale ku viac technickej stránke samotného kompresoru. Tento malý gadget dokáže vďaka vysokovýkonnému kompresoru a 120 mm odolnej hadici vyvinúť tlak na úrovni od 3 do 150 psi, respektíve 0,2 až 10,3 barov, čo je pomerne dosť. V útrobách taktiež nájdeme aj batériu s kapacitou až 2000 mAh, čo bohate postačuje na nafúknutie až 7 lôpt, 8 kolies od bicykla, či až 5 kolies na automobile. O bezpečnosť počas používania sa starajú rôzne režimy, v ktorých vie pumpa obmedziť výkon, aby nedošlo ku nechcenému prasknutiu nafukovaného predmetu. 

Kompaktné rozmery

Ako sme už načrtli na začiatku článku, Xiaomi Mijia Air Pump je naozaj malý gadget, ktorý môžeš bezproblémovo do ruksaku, či priehradky v aute. S rozmermi 124 x 71 x 45,3 mm a váhou iba 430 gramov sa jedná o skutočne malý a ľahučký predmet. 

xiaomi mijia air pump kompresor_opt
Zdroj: Gearbest

Xiaomi Mijia Air Pump, ktorú bezproblémovo nabiješ za pár hodín prostredníctvom klasického Micro USB kábla, si môžeš zaobstarať na overenom zahraničnom e-shope Gearbest.com. Kompresor je momentálne v naozaj výbornej zľave za 44,90 eur, no ak by medzičasom stúpla cenovka vyššie, určite neváhaj použiť zľavový kupón P33FA5092558D001, ktorý zrazí cenu na zhruba 44,50 eur. 

Xiaomi Mijia batériový kompresor nájdeš na Gearbeste

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
tip redakcie Xiaomi Xiaomi Mijia Air Pump
Close
Close