SpravodajstvoXiaomi

Pripravovaný Redmi K30 Pro doslova ovládol benchmarkový rebríček AnTuTu! Z toho výsledku sa vám zatočí hlava

Najnovšie informácie zverejnené priamo viceprezidentom skupiny Xiaomi, Lu Weibingom, naznačujú, že sa máme na čo tešiť

Spoločnosť Xiaomi, respektíve jej podznačka Redmi, plánuje už doslova o pár dní predstaviť ďalšiu vlajkovú loď s označením Redmi K30 Pro. Tomuto smartfónu, ako aj celej sérii smartfónov Redmi K30, sme už v posledných týždňoch obetovali niekoľko článkov, no predstavitelia spoločnosti nám neustále dokazujú, že o pripravovanom vlajkonosičovi stále nevieme úplne všetko.

Jeden z najvyšších výkonov

S najnovšími informáciami tentokrát prišiel samotný viceprezident skupiny Xiaomi, Lu Weibing, ktorý na sociálnej sieti Weibo len pred niekoľkými hodinami zverejnil anketu, v ktorej prezradil hneď niekoľko zaujímavých detailov o pripravovanom smartfóne Redmi K30 Pro. Odhliadnúc od viacerých technických špecifikácií a unikátnych technológií, ktorými bude smartfón vybavený, sme sa však konečne dozvedeli aj prvý výsledok z benchmarkového testovania, ktorý nám doslova vyrazil dych. Podľa informácii samotného Lu Weibinga by mal smartfón dosahovať skóre vyššie ako 610 000 bodov, čím by sa smartfón zaradil medzi tie najvýkonnejšie zariadenia na trhu.

lu weibing xiaomi redmi k30 pro
Zdroj: Weibo

Viceprezident skupiny Xiaomi, Lu Weibing, na profile na sociálnej sieti Weibo neskôr informoval aj o presnom výsledku smartfónu Redmi K30 Pro, pričom v jeho prípade dosiahol smartfón skóre fantastických 610 296 bodov. Len pre porovnanie, aktuálnym kráľom rebríčka je herný smartfón ROG Phone 2, ktorý v teste AnTuTu ako jediný presiahol hranicu 500 000 bodov, keďže dosiahol skóre 507 284 bodov (túto hranicu prekonalo už niekoľko málo smartfónov, ale aktuálne nie sú dostupné na globálnom trhu, a preto nie sú zaradené v rebríčku AnTuTu)

redmi k30 pro antutu
Zdroj: Weibo

Chceš sa o smartfóne Redmi K30 Pro dozvedieť niečo viac? Všetky podstatné informácie a technické špecifikácie nájdeš v našom nedávnom článku.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close