Xiaomi

Prineste do svojho Xiaomi smartfónu prostredie z Androidu 12 vďaka tejto skvelej téme!

Prostredie Androidu 12 očarilo mnohých, no vedeli ste, že si ho môžete vyskúšať v akomkoľvek Xiaomi smartfóne už teraz? Pozrite sa na to!

Systém Android 12 so sebou neprinesie len množstvo noviniek a funkcií. Pozornosť sa sústreďuje na úplne nové používateľské prostredie, ktoré je najväčšou zmenou v systéme Android za posledné roky. Smartfóny od čínskeho Xiaomi však majú v sebe nainštalovanú i nadstavbu MIUI, ktorá používateľské rozhranie upravuje, a preto sa majitelia smartfónov od Xiaomi, Redmi či Poco vôbec nedočkajú nového dizajnu s názvom Material You. Našťastie nám však čínsky gigant umožňuje si toto rozhranie upravovať vďaka aplikácii Motívy. Ak sa teda chcete dostať k prostrediu Material You z Androidu 12 už teraz, sledujte pozorne. Táto téma by vám nemala uniknúť.

Motív z Androidu 12 je už dostupný

Ak sa vám zapáčilo prostredie systému Android 12, mali by ste siahnuť po motíve P-UI_12.5, ktorý v sebe ponúka kompletné rozhranie systému Android 12. Či už sa pozeráme na uzamknutú obrazovku, domovskú obrazovku, ikony či widgety, všetko je v ponuke. A táto téma vás určite nesklame.

P-UI_12.5 téma Android 12
Zdroj: miuithemez.com

Zmenou podľa Androidu 12 si prejde i notifikačný riadok, no táto téma nezabúda ani na úpravu aplikácií, akými sú Nastavenia, Správca súborov a mnohé ďalšie. Ak teda hľadáte sviežu tému s veľkou úpravou nadstavby MIUI, ktorá vás už možno omrzela, P-UI_12.5 je tu práve pre vás!

P-UI_12.5 téma Android 12
Zdroj: miuithemez.com

Pre ktoré smartfóny je táto téma dostupná?

I keď systém Android 12 ešte neprišiel medzi širokú verejnosť, túto tému si budete môcť vyskúšať na akomkoľvek smartfóne s akoukoľvek verziou systému Android. Jedna podmienka tu však je, váš smartfón musí mať nainštalovanú nadstavbu aspoň MIUI 12 alebo novšiu. Tému si však môžete nainštalovať na akomkoľvek modelovom rade od Xiaomi, Redmi či Poco. Rovnako je nadstavba dostupná úplne zadarmo a bez akýchkoľvek obmedzení.

Smartfóny od Xiaomi a ich dcérskych spoločností s aplikáciou Témy vychádza v ústrety naozaj všetkým používateľom smartfónu. Každý smartfón tak môže byť jedinečný a mať používateľské rozhranie podľa požiadavok majiteľa. Ak vás teda omrzel klasický vzhľad nadstavby MIUI, túto tému určite neprehliadnite.

Poznáte ďalšie atraktívne motívy pre váš Xiaomi smartfón? Alebo preferujete základné motívy nadstavby MIUI? Podeľte sa s nami v komentároch!

via miuithemez.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close