SpravodajstvoWindows 10 Mobile

Prinesie Microsoft okrem Pokémon GO aj Snapchat pre Windows 10?

Za nami máme veľmi zaujímavý týždeň. Najnovšie nám Microsoft naznačil, že by sme mohli dostať na Windows 10 Mobile obľúbené aplikácie Pokémon GO a Snapchat.

Príde Pokémon GO na Windows 10 Mobile?

V odpovedi vo Feedback Hub prezradil jeden z Microsoft inžinierov, že momentálne hľadajú možnosti, ako dostať Pokémon GO na Windows 10 Mobile. Inžinier v odpovedi hovorí, že Microsoft Store team dostal obrovskú spätnú väzbu a požiadavku, že užívatelia by chceli vidieť hru na svojich telefónoch. Microsoft očividne svojich užívateľov vypočul a už na tom pracuje. Najpravdepodobnejšou možnosťou je, že Microsoft zaplatí vývojárom Pokémon GO, aby priniesli svoju appku na Windows Phone, alebo vytvorí vlastnú neoficiálnu appku, ktorú budú vývojári Pokémonov podporovať, kým nevydajú vlastnú. Ide zatiaľ ale len o špekulácie a nič sa nedá teraz odhadovať.

Bude Snapchat dostupný aj pre Windows 10?

Podobne ako v prípade Pokémonov, tak aj pri Snapchate sme dostali náznaky, že by sme sa mohli dočkať Windows 10 verzie. Snapchat doteraz bojoval s Microsoftom a vytrvalo ignoroval jeho platformu s tým, že aj vždy urýchlene odstráňoval všetky alternatívne – neoficiálne appky. Toto bol aj prípad vývojára, ktorý prišiel s alternatívnym klientom – 6snap. Teraz ale naznačil, že môže pracovať na oficiálnej verzii Snapchatu pre Windows 10 platformu. Ide taktiež ešte len o špekulácie, preto vám donesieme nové informácie hneď, ako budú dostupné.

zdroj: winbeta.org, nokiapoweruser.com

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close