Spravodajstvo

Prinášame vám uniknuté obrázky novej verzie Windows 10 Mobile

Ak pôjde všetko podľa plánu, tak Microsoft plánuje vydať novú verziu Windows 10 mobile koncon tohto týždňa. Aj keď verzia ešte nie je oficiálne vonku, tak už unikli zábery tejto aktualizácie, čo nám poskytuje aspoň malý nahľad do novej Windows 10 mobile aktualizácie.

Číslo verzie zatiaľ nepoznáme, keďže ho ani obrázky nezobrazujú, takže nie je isté, že či všetky funkcionality prídu už v najnovšej verzií alebo v trošku neskorších verziách, predpokladáme ale, že pôjde už o najnovšiu verziu Windows 10 mobile.

Obrázky ale ukazujú nejaké nové funkcionality, ako je napríklad prerobenie Akčného centra a implementácia drag and drop funkcie (ťahaj a pusti), čo vám umožní rýchlejšiu a praktickejšiu prácu s akciami.

Nižšie si môžete pozrieť obrázky novej Windows 10 Mobile verzie

Vibrácia pre navigačný panel je ďalšou novinkou.

Ponovom si taktiež budete môcť nastaviť čas, kedy sa váš telefón automaticky reštartuje.

Vyzerá to tak, že Microsoft sa naozaj snaží spopularizovat a vylepšiť Windows 10 mobile, ako len vie, čo je pre nás dobrá správa. Hlavne nás teší, že počúva komunitu, keďže viacero návrhov si už samotní uživatelia dlhšie pýtali.

Dobrou správou je, že pridávanie nových funkcionalít bude pokračovať, keďže je to súčasná priorita Microsoftu.

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close