Spravodajstvo

Prinášame vám obrázky nového Štart menu

Microsoft v súčasnosti zbiera spätnú väzbu ohľadom nového Štart menu, ktoré sa chystá predstaviť vo výročnej aktualizácii. Nové Štart menu má pracovný názov hamburger menu a má priniesť list aplikácií do samého popredia, do hlavnej pozornosti uživateľa. Až dodnes neboli známe detajlnejšie zábery nového Štart menu, preto aj hlasovanie o tom, ako bude vyzerať nové Štart menu po aktualizácií bolo pre uživateľov zložité. Teraz sa to ale zmenilo a máme prvé obrázky z nového hamburger Štart menu.

Našťastie pre nás nám Jen Gentleman z Microsoftu ukázal, ako by malo nové hamburger Štart menu vyzerať na svojom twitteri. Štart menu by malo byť do veľkej miery upraviteľné s možnosťou pridania nových ikoniek, ktoré už majú uživatelia dnes dostupné na Windows 10.

Insideri, samozrejme, dostali tento pohľad na nové hamburger Štart menu ako prví. Hlasovanie o podobe nového Štart menu ešte stále prebieha, takže finálna podoba Štart menu sa ešte môže zmeniť, ale veľké zmeny sa už nepredpokladajú.

Nižšie si môžete pozrieť hamburger Štart menu:

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close