SpravodajstvoXiaomi

Príde nový Redmi K40 aj do Európy?

Nedávno predstavená vlajková séria Redmi K40 sa podľa všetkého nedostane na globálny trh. Nahradiť by ho mal dvojník od značky POCO.

Spoločnosť Redmi, patriaca pod krídla čínskeho giganta Xiaomi, len nedávno predstavila svetu nových „zabijakov“ vlajkových lodí od prémiových výrobcov. Nová séria Redmi K40, ktorá prináša najmodernejšie a najvýkonnejšie technológie na trhu za neuveriteľne nízku cenu, sa takmer nepochybne stane veľkým hitom a to najmä v domácej Číne. Vývoz zariadení do iných krajín totižto znamená navýšenie prepravných nákladov, čo sa takmer určite podpíše pod vyššou cenou. Najnovšie informácie priamo z Ázie však naznačujú, že vyššia cenovka nebude jediným kompromisom, s ktorým sa budú musieť budúci majitelia vysporiadať.

Redmi K40 len v inom šate

Ako informoval zahraničný portál 91mobiles.com, nový smartfón Redmi K40 by sa predsa len mohli dostať na globálny, čiže aj európsky trh, no má to jeden veľký háčik. Informácie zverejnené úradom Infocomm Media Development Authority totižto ukazujú na „neznáme“ zariadenie od ďalšej dcérskej spoločnosti POCO, ktorý by však mohol ponúknuť identické špecifikácie, ako práve nedávno predstavený základný model Redmi K40 s 5G pripojiteľnosťou. Zariadenie s označením „M2012K11AG“ už prešlo príslušnými certifikátmi a viaceré zahraničné média ho považujú práve za globálnu verziu spomenutého zariadenia od spoločnosti Redmi.

Globálne verzie ostatných modelov

Pre viacerých priaznivcov základného modelu Redmi K40 v našich končinách by tak mohlo ísť o dobré správy, keďže dostupnosť zariadení od spoločnosti Redmi je v našich končinách častokrát veľkou lotériou. Redmi K40 však nie je jediným zariadením zo série K40, ktoré by stálo za zváženie pri výbere nového smartfónu. Prípadné vydanie ďalších modelov pod značkou POCO však stále nie je nijako potvrdené, či čo i len naznačené prípadnými certifikáciami. Nám, európskym zákazníkom tak nezostáva nič iné, ako len dúfať, že sa zariadenia Redmi, poprípade premenované zariadenia od značky POCO dostanú aj do našich končín.

Séria Redmi K40 opäť atakuje prémiové vlajkové lode

Všetky podstatné informácie o nedávno predstavenej sérii Redmi K40 nájdeš už tradične na našom webe. V krátkosti iba zhrnemie, že vo všetkých prípadoch sa jedná o špičkovo vybavené zariadenia s najmodernejšou konektivitou a cenou, o ktorej sníva veľká časť z nás.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close