SpravodajstvoWindows 10 Mobile

Príchod HP Elite X3 sa nezastaviteľne blíži!

Telefón, na ktorý mnohí z nás čakajú sa pomaly, ale isto blíži. HP Elite X3 totiž pravdepodobne prešiel v týchto dňoch cez Wifi a Bluetooth SIG certifikáciu.

Ako na obrázkoch nižšie môžete vidieť tak „neznáme“ zariadenie od HP, ktoré by malo byť takmer s istotou Elite X3 prešlo certifikáciou 17. a 18. júna.  

HP Elite X3 – Wifi a Bluetooth cerifikácia

hp-elite-bluetooth-certifikacia_1hp-elite-bluetooth-certifikacia_2

Pre tých, ktorí o Elite X3 ešte nepočuli tak sa jedná o novú vlajkovú loď s operačným systémom Windows 10 Mobile ktorá by mala prísť už toto leto, avšak tentokrát nie  v podaní Microsoftu, ale v podaní spoločnosti Hewlett Packard. Ak by ste sa chceli dozvedieť viac o tomto zariadení tak na tomto odkaze nájdete sériu článkov, ktoré sa venujú tejto tejto téme.

Zdroj: Wifi certifikácia, Bluetooth SIG certifkácia

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close