APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Prežili by ste na planéte MARS? Stiahnite si hru Surviving Mars, ktorá je aktuálne dostupná úplne zadarmo!

Surviving Mars je futuristickou hrou, ktorá Vás zobiere desiatky až stovky rokov dopredu, kde budete kolonizovať červenú planétu Mars.

Dokázali by ste prežiť na červenej planéte Mars? V reálnom živote pravdepodobne asi nie, ale to nie je prípad hry Surviving Mars, ktorá je aktuálne dostupná v rámci obchodu Epic Games úplne zadarmo. Akcia je však časovo limitovaná, potrvá len najbližších pár dní.

Epic Games

Je čas kolonizovať Mars!

“Vitaj doma! Nadišiel čas, aby ste vložili svoje nároky na Červenú planétu a postavili prvé funkčné ľudské kolónie na Marse! Potrebujete iba zásoby, kyslík, desaťročia odbornej prípravy, skúsenosti s pieskovými búrkami a prístup, ktorý dokážete odhaliť účel tých podivných čiernych kociek, ktoré sa objavili odnikiaľ. S trochou starostlivosti bude toto miesto úžasné!”, píše sa v popise hry.

Za hrou stojí herné štúdio Haemimont Games a oficiálne je dostupná od marca minulého roka. Hru aktuálne stiahnete z Epic Games uplne zadarmo a to len do 17. októbra. V inom prípade si budete musieť za ňu zaplatiť 29,99USD.

Epic Games

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close