Windows

Prehliadač Chrome získava úplne nový dizajn! Ako sa Ti páči?

Spoločnosť Google pripravuje pre obľúbený internetový prehliadač Chrome v desktopovej verzii úplne nový dizajn. Ten ponúkne prvky materialového dizajnu, ktoré sme už mali možnosť vidieť v beta verzii systému Android P.

Cheomw
zdroj: gsmarena.com

Prehliadač Google Grome ponúkne nové používateľské rozhranie, ktoré bude vybavené novým dizajnom na paneli kariet. Užívatelia sa tak môžu tešiť na jednoduchší, no podľa mňa zaujímavejší dizajn. Zmení sa v podstate grafika všetkého hore. Tlačidla budú zaoblené, inde bude umiestnené profilové tlačidlo a redizajnom si prejde aj samotná lišta, kde zadávame url adresu webu.

Google už nový dizajn testuje

T
Nové prostredie najobľúbenejšieho internetového prehliadača je aktuálne len vo vývoji a potrvať to môže ešte pomerne dlho, kým dôjde k jeho finálnemu nasadeniu pre všetkých používateľov. Google už však v týchto dňoch umožňuje stiahnuť samotnú testovaciu verziu. Tá však nie je považovaná stále za stabilnú a nie je vhodná pre každodenné používanie.

Zdroj: gsmarena.com, úvodný obrázok: pexels.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.
Close
Close