Spravodajstvo

Prehľad vybraných zmien, ktoré prináša Windows 10 TP v obrázkoch

Nižšie vám prinášame prehľad vybraných zmien, ktoré priniesol update na Windows 10 TP (nie len včerajšia aktualizácia, ale ja predošlá). Ich prehľad si je možné pozrieť na obrázkoch nižšie, ku ktorým je aj krátky popis, ktorý približuje zmenu bližšie.

Ako na prvom obrázku možno vidieť k výraznej zmene došlo v zobrazení nastavení, ktoré sú po novom roztriedené do kategórií.

Kategórie

Druhý obrázok zobrazuje rozkliknutie vyššej kategórie, ktoré prináša možnosť pripnutia daného nastavenia na plochu prostredníctvom špendlíka v hornej časti obrázku.

Rozkliknutie nastavenia

Ďalšia významná zmena prebehla aj v zobrazení galérie, kedy došlo k plnej synchronizácii s cloudom (obrázky sa samozrejme zobrazujú, avšak sa mi ešte nestihli načítať).

Galéria

Zmeny sa dočkal aj zoznam aplikácií a hier. Ako prvé si určite všimnete pozadie na obrázku, ktoré je zhodné s tapetou. Druhou zmenou v tejto oblasti je „dodatočný“ zoznam novo nainštalovaných aplikácií a hier.

Zoznam aplikácií Plocha

Ďalší obrázok znázorňuje ohlasovanie aktualizácií. V prípade ak je dostupná nová aktualizácia tak sa vám po jej spustení zobrazí notifikácia, ktorá vám ju ponúkne.

Ohlasovanie aktualizácií

Jednou z ďalších noviniek, ktorú si pre nás vývojári prichystali je aj nový internetový prehliadač „Project Spartan“.

Internetový prehliadač Project Spartan

Poslednou zmenou, na ktorú vás chcem upozorniť je v nastaveniach notifikácií kde pribudla možnosť zapnutia LED diódy (Lumia 735).

Notifikačná dióda

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close