Pracovné ponuky
SpravodajstvoXiaomi

Predstavujeme vám ďalší inovatívny produkt z kuchyne Xiaomi – Xiaomi Roidmi F8 vysávač

Xiaomi bez pochýb patrí medzi najinovatívnejšie spoločnosti súčasnosti. Dôkazom toho je široké produktové portfólio od inteligentných vysávačov, kolobežiek až po smartfóny.

Najnovšie sme si pre vás pripravili produkt, ktorý by ocenila nejedna gazdinka – ručný vysávač Xiaomi Roidmi F8, ktorý vychádza z čistých dizajnových línií typických pre produkty Xiaomi. Tento vysávač je poháňaný striedavým jednosmerným motorom s 100 000 otáčkami za minútu a so silným sacím výkonom, aby vytiahol nečistoty aj z toho najhuňatejšieho koberca, škár medzi kachličkami a podobne. Motor je totiž schopný vygenerovať odstredivý tlak vzduchu až do 18,5kPa a filtračný systém je schopný absorbovať častice o veľkosti PM0.3.

Xiaomi Roidmi F8 vysavanie
Zdroj: produktová fotografia

Vysávač Xiaomi Roidmi F8 je napájaný lítiovou batériou, ktorá je schopná pracovať takmer 1 hodinu v štandardnom režime. Na jedno nabitie vysávač ponúka dostatok energie na povysávanie plochy o veľkosti 350 metrov štvorcových. Čerešničkou na torte je, že je dodávaný spolu s viacerými nadstavcami, vďaka čomu je ho možné využívať na vysávanie viacerých typov podláh.

Nechýba ani podpora aplikácie

Ani v tomto prípade Xiaomi nezabudlo na chytré funkcie. Xiaomi Roidmi F8 vysávač je možné prepojiť prostredníctvom Mi Home aplikácie, vďaka ktorej možno upravovať rôzne úrovne výkonu, prezeranie štatistík, napríklad o množstve zhromaždených nečistôt a podobne.

Xiaomi Roidmi F8 aplikacia
Zdroj: produktová fotografia

Aktuálne tento ručný vysávač listuje viacero e-shopov. Jedným z nich je známy e-shop Geekbuying.com, ktorý ho ponúka v akciovej ponuke z nemeckého skladu. Čerešničkou na torte je zľavový kupón „AWBNYYWB“, s ktorým ho kúpite o pár € lacnejšie.

Zdroj: vlastný, produktové fotografie

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close