SpravodajstvoWindowsWindows 10 MobileZariadenia

VIDEO | Asus vypustil nový reklamný spot na ASUS ZenBook 3

Asus vypustil počas včerajšieho dňa nový reklamný na prichádzajúce Windows 10 Mobile zariadenia ZenBook 3, ktoré ho ukazuje  nie len ako jedno z najelegantnejších notebookov na trhu, ale aj ako prístroj ktorý je nabitý energiou.

Reklamný spot na pripravovaný ASIS ZenBook 3

Očakávané zariadenie je vlajkovou loďou Asusu, ktoré by malo konkurovať MacBookom od kalifornskej spoločnosti Apple, ktoré určite netreba nikomu špeciálne predstavovať.

Asus ZenBook 3 má prísť s 12.5 palcovým displejom s rozlíšením 2304 x 1440, podporou vivid colors, a ultratenkým telom 7.6mm (resp. 11.9mm). O výkon tohto zariadenia sa bude starať procesor Intel Core i7 a 16 GB operačnej pamäte RAM. Výrobca tak isto nezabudol na osadenie dnes už veľmi populárneho USB TYPE-C portu, ktorý dokáže zariadenie nabiť priam bleskovou rýchlosťou. Nebude tak isto chýbať ani skener otlačkov prstov či podpora funkcionality Windows Hello, ktoré sa budú starať o bezpečnosť vašich dát, v prípade ak by sa zariadenie dostalo do nesprávnych rúk. Cena tohto zariadenie by mala byť 999$.

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close